Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

alıntı:
şoook şoook flaşşş flaaaş
kızlaaaaaar şimdi haber bültenimize düşen bir son dakika haberini vermek için koltuğuma geçmiş bulunmaktayım ııhhm öhhhhm.
cevizli güllaçlarım kremalı pastalarım hepiniz belki şok olacaksınız amma lütfen sakin olunuz .
bu elma diyetini bize öneren arkadaşımız sexybebek bizi gaza getirmike için kendi fotolarını koydu bizde vay bee daş gibi olmuş hatun .. ayy kaymahk gibi yaaav dedik ve accayip motive olduk..
buraya kadar herşey güzel..

kızlar aramızdan bir arkadaşımız tesadüfen bu fotoların üzülerek söylüyorum ona ait olmadığını söyledi.. (başka sitede gördüm bende )
İnanamadım

şimdi kızlar bu diyet yalan değil. öncelikle onu belirteyim sıla55 ardaalya akrep bu diyetle kio verdiler karşı gruptada şebu diye bir arkadaş 6 günde 5 kilo verdi sonra elma diyeti diye googldan araştırdığımda bir arkadaş 8 günde 9 kilo bir arkadaş da bir ayda 18 kilo verdiğinden bahsetmiş ..
diyetle alakalı umutsuzluğa düşmeyin isterim.. malumunuz çok güzel bir şekilde motive olduk ve yarışmaya başlayacağız..

gelelim sexybebek'e onu ilk etapta suçlamak istemiyorum. sonuçta bizi bu diyetle o tanıştırdı ve mesajlarını okuyacak olursak herkesi motive etti günlerce siteye girdi mesajlar yazdı.. hemen üzerine yürümeyin ve üzücü konuşmalarda bulunmayın.. sexybebek senden bir açıklama bekliyoruz canım sadece şundan dolayı yaptım dersen burdakilerde umarım seni saygıyla karşılar...
evet kızlar son dakika haberim buydu hazırlayan ve sunan yazer burası kk tv ankara
ekip arkadaşlarımada teşekkürü bir borç biliriz..

Not: bu olayı iki gündür biliyoruz söyleyip söylememekte çok kararsız kaldık.. yalancı durumuna düşmemek için paylaştık... yorum sizin karar sizin kızlar..
yanaklardan öptüm (hiç bi ana haber muhabiri de yanaklardan öpmez kadir kıymet bilin nan )

kızlar dayanamadım araştırdım kkda ve gerçekten ben onun samimiyetine inanmamıştım ne yalan söyleyim fisfisfis
Gastric Bypass :: Gastric-Bypass Gallery buyrun kızlar bu da linki ama şaşırdım gerçekten kafamçokkarıştı

selam arkadaşlar.kız mardin cadısı doğum gününle ilgili karışıklığa ben sebep oldum sanırım.günleri karıştırdım kııı.neyse aynı dileklerim bugünde sunuyorum sana şeker...
ayrıca gebe kalmanla ilgili ne kadarda çok kaorktun.bencede bu san bi uyarı olabilir.ne yapacaksan get hemen yap bacım.

leah yazdıklarını görünce bende bakındım bulamadım.ama sağolsun dominatıon bulmuş.bilgilendirdi bizi sağolsun.yani ben anlamıyorum ki ne akla hizmet böle bişey yapmış.yani elmada satmıyor ki diyelim ki reklam için yaptı.ne bileyim ya saçma sapan bişey.işte.

silviş canım işlerin var hala demek kolaylıklar dilerim.

bende dünya kadar ütü yaptım bugün.hala perde yıkayıp asıyorum.üstelik bu gece sahurada kalkamadık.içim geçti vallahi.işle güçle kendimi oyaladım bakalım bu saat oldu.az kaldı zaten.rabbim nede güzel sabır veriyor ya....

slm kızlar sürekli elektirik gitti geldi giremedim.zaten kimsede kilo bildirmi için uğramamış.

domination canım haber için teşekkürler.merka etmiştim bnede leah söyleyince

enfurtu canım öpüldün.

gidip listeyi toparlayıp ekleyeyim.
görüşürüz kızlar...

2.TAKIM **122.Etap **
singing kettle ( 72.0///&#37
Silviya ( 72.1///%)
megilara (62.2///%)
nalansu09 (75.5////%)
LEAH ( 85.5///%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
EN-FUR-TU (71.0///%)
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 513.3///%)

bu arada singing ve megi nerelerde.pek mesajlarını göremiyoruz son zamanalrda.
domination sağolsun bizim takımıon bi parçası gibi aktif ama takım üyelerimzi ortada yok hadi kızlar bayram geliyo.zaten bayramdan sonra sıkıyönetim ilan edicem haberiniz olsun kötükedihüsokötükedihüso

ya silviş kusura bakma canım ben bugünü çarşamba biliyodum ne oldu benim zaman öehumuma anlamıyom valla ..karışıgım bu aralar..

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

oy oy burasida cok sesiz bizim takim gibi nerdesiniz hanimlar huhu herkes cok yiyip siza mi kaldi yoksakaydirigubbakcemile3 2 gun daha yielim bari gordugumuz goreceyimiz sicak yemekler bunlar sonra sabah kahvalti elma kompotu oglen elma salatasi aksam firinda taze haslanmis elma olacak:roflol: tavsiyem caninizin istedigini iki gun daha yiyin sonra stopklava: bu elma da beni manken yapmasa bende bu kadar diycem :dilcikar: mezar tasima omru rejimle gecti yazdirmiycam hadi bakalim kizlar hepinizi opuyom yarin kismetse gorusuruz

meraba kızlar
bayram nedeniyle yarın memlekete gdiyoruz,nete giremem
şimdiden hayırlı bayramlar herkese
bu arada beni 60.9 geçin

aaa sen daha yiyemicez diye sınırsız yersem kötükedihüso klava: milleti de ayartma ya yiyin diye Çok üzgünüm çoook ayrıca kızlar elma diyetini bence yaparsak en fazla 1 hafta yapalım bence daha fazla yaparsak metabolizmamız hepten çöker :sinifsinif:

ya silviş kusura bakma canım ben bugünü çarşamba biliyodum ne oldu benim zaman öehumuma anlamıyom valla ..karışıgım bu aralar..

zannımca sen gününüde şaşırdında boşa telaş yaptın :roflol::roflol::roflol:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ŞenizŞeniz

haha domination ın gönderdiği karikatürler geldi aklıma özellikle idama giden mahkumun son yemeği,nide diyet istemesi. :roflol:

meraba kızlar
bayram nedeniyle yarın memlekete gdiyoruz,nete giremem
şimdiden hayırlı bayramlar herkese
bu arada beni 60.9 geçin

iyi taitller megi..

:))) peki bayramdan sonra kimler elme diyetini yapacak? parmak kaldırsın

silviş :lepi:

minnak not:domination canım sana domino desem kızarmısın :) eriniyorum nickini yazarken. -ation la biten kelimeleri söylemesin iseviyorumda yazması biraz sıkıcı

dominoş da diyebilirsin kaydirigubbakcemile3

2.TAKIM **122.Etap **
singing kettle ( 72.0///%)
Silviya ( 72.1///%)
megilara (62.2///%)
nalansu09 (75.5////%)
LEAH ( 85.5/84.8/0.7/0.8%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
EN-FUR-TU (71.0///%)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 513.3///%)
[/QUOTE]

2.TAKIM **122.Etap **
singing kettle ( 72.0///%)
Silviya ( 72.1/71.9/0.2/0.28%)
megilara (62.2/60.9/1.3/2.09%)
nalansu09 (75.5////%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
EN-FUR-TU (71.0///%)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 513.3///%)

kızlar bugün işleirm var.çok erken gelemeyebilirm kimse bildirimde bulunmamış.eğer liste toparlanırsa listeyi düzenleyip gönderin.olmadı sabit geçin bildirim yapmayanları.erken gelirsem hallederim tabiki ama geçe kalırsa durum tehlikeye girmesin yoksa diskalifiye bile oluruz.hoşçakalın.

Siz listeyi düzenleyin bildirim yapan olmazsa ben kontrolünü yapıp gönderirim.

Ama listeniz tamam olunca 4. takıma yazarsanız ihtiyaç halinde el atarım.

Hayırlı cumalar.

2.TAKIM **122.Etap **
singing kettle ( 72.0///72.0///0.0//0.00%)
Silviya ( 72.1/71.9/0.2/0.28%)
megilara (62.2/60.9/1.3/2.09%)
nalansu09 (75.5////75.5///0.0///0.00%)
sheker_cadi ( 75.0///75.0///0.0///0.00%)
EN-FUR-TU (71.0///71.0///0.0//0.00%)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 513.3///%9

silviş kimse yoktu bende herkesi aynı geçtim şimdi 4. takıma yollıcam şebnem cimde listeyi kontrol eder ...

bende hemen geldim kilo bildirimi için ama neyse ki sabit geçmişsiniz çünkü zaten ne almışım ne vermişim.bayram sonrası elma diyetine bende varım.parmağım hacada silviş....valla dominoş bende zorlanıyordum nikini yazarkene silviş benden önce davranmış.bende sana deyecedim....

bu akşam yemeğe arkadaşa gideceğiz.öncesinde pazara vede markete uğramam gerekiyor.artıkın yarına görüşürük.hepinize hayırlı cumalar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…