Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selamlar silviş.ben denedim sesler gerçekten çok gerçekçi.ama o adam çok konuşuyor ya oda konuşmasa daha adapte olur insan sanırım.bide ben dinlerken oğlumda acayip caz yaptı yaa.sakin zamanda bi daha dinlemeliyim.

kızlar selam ...ben çok dertliyim regl olmadım hala ...gebeysem annem beni gebertirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

allah canın almasın senin emi.cuma ve c.tesi geceleri uyumamanın zararaları işte.al sana.....

slm kizlar mubarek kadir gecenizi kutluyorum daha nice ramazanlara mubarek geceleri yasariz insallahopuyorumnanaktan

kızlar selam ...ben çok dertliyim regl olmadım hala ...gebeysem annem beni gebertirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

nalan kac tane bebek varki geberecen sen birde niye geberden anne oluyoda esin olmuyo anlamadim :ecrin_bebek:

:teytey: :teytey: amcamı olucam şimdi ben..:teytey:

nan azına tükürdümün zemusu..nan çatlak kiremit biz burda üçbuçuk atalım sen orda geç dalganı ey ulu allahım sen bilirsin benden al zemusun başına ver ...aminnn....:hulya::hulya::hulya:

nalan kac tane bebek varki geberecen sen birde niye geberden anne oluyoda esin olmuyo anlamadim :ecrin_bebek:

2 tane oglum var canım 4-2 yaşlarında daha çok küçükler ..kız eylül eşim niye kızsın kızz ben tek başımamı yaptım bnun ..en büyük katkı onun..anneme gelince çok kızıyoooo çookkk bi kere şaka yapıtıydımda tansiyonu 19 a çıktı kadınceezin ...mafoldumbenmafoldumben

teyze olacaz teyze olacaz mardine bebe yoklamaya geliriz artik

e bi çeyrek takarsınız artık ..az önce arkadaşa aldım 77 yetale ..aman allahım ben neler diyorum ..lütfen allahım lütfen sen bilirsin ama şuan olmasın lütfen ...offfffffffffff

düştük elinize vurun kappeye ..klava:klava:klava:

yaa sen gecelerin kadını ol.gece kuşu ol al sana.enişte bulaşıkları bu yüzden yıkıyordur eminim.:))))))

bu arada herkesin kadir gecesi mübarek olsun.rabbim hakkıyla ihya edenlerden eylesin.inşaallahç...

Dua yÜreĞın gÜneŞıdır.kımı yÜrekte hergÜn doĞar,kımı yÜrekte ebedıyyen batar.duama ortak ettım sizleri.sizlerde dualarınızda unutmayın benı.kadır gecemız mÜbarek olsun canlarım.

ben geldim kızlar kadir geceniz mübarek olsun opuyorumnanaktan
ah bende bende annem yaramaz çocukları görünce diyoki sen melek gibiydin yanımda uslu uslu otururdun diyo opuyorumnanaktan ay 1 değil 2 değil hepsi böyle şekerim :umursamaz:
ben yazarım işkenceci nalansu diye
ben müsait olduğum zaman deniycem mutlaka şimdi çok yorgunum offf :sinifsinif:
nan azına tükürdümün zemusu..nan çatlak kiremit biz burda üçbuçuk atalım sen orda geç dalganı ey ulu allahım sen bilirsin benden al zemusun başına ver ...aminnn....:hulya::hulya::hulya:
sırnaşık şey biz bebişe patik de öreriz sen merak etme :hulya: :hulya: :hulya:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Arkadaşlar merhaba,

Okul telaşındayım giremedim, yazamadım.

Hepinizi öpüyorum ncak okudum. Nalansu hakkında hayırlısı olsun.

Silviş, herkes mezun olunca beni bir takıma evlatlık mı vereceksin? Ben noolcam.. En uzun yol bende çünkü..

Merhaba kızlar Kadir Geceniz mübarek olsun.Allah tüm günalarımızı bağışlasın ve dualarımızı kabul etsin bu mübarek gecede...

çocuların daha küçük umarım sadece gecikmedir değilsede hayırlısı olsun inşallah..

canım o adam konuşmasa ortada hiç bişey olmayacak.demekki yanılmışım ascık ingilizce bilmek gerekiyomuş.özetle bi berber dükanındasın orda saçını kesip traş ediyolar(tabi erkek değilsin o ayrı mevzu orası erkek berberi) işte seslerle üç boyutlu etki yaratılmış. adam etrafında dolaşıyo konuşuyo anlatıyo makas sesi hele şu kulağına fısıldadığı an öyle tuhaf hissediyosunki yanında gerçekten biri var gibi.

yaz canım yaz işkenceci nalansu die.hem bak kaç gündür yapılan muhabbetin üstüne bu hamilekik olayı kesinleşirse demekki neymiş Allahıb sopası yokmuş sırnaşık şey

bu arada gönderdiğim şeyi müsait olunca mutlka dene.enfurtuya yazarken biraz bahsetmiş oldum ama dinlemeden yinede anlamak mümkün değil bence.

bide bide :hulya: bu smiley de çok şekermiş.hep hızlı mesaj gönderdiğimden yeni eklenenlerin geç farkında oluyorum :) öpüldün şeker..

kolay gelsin leahcım.yanılmıyosam geçen yıl başlamıştı okula bu sene 2. sınıf değilmi?yanılıyosam bağışla...

mezun olma konusuna gelince sen hepimizi gelir gecersin öncelikle buna inancımı belirteyim.ikinciside bir kaptan gemisini terketmez (bikaç sayfa önceki karikatürle ilişkilnedirmeyin sakın) yani demem o ki son kişi mezun olana kadar mezun olmuş olsam bile ben burda olmaya devam edicem.duurma göre gerekirse ortak paylşaım yaparız diğer takımlarla yada transfer ama Allahtan bi mani olmadıkca yalnız bırkamayacağıma söz veriyorum. a.s.

2. TAKIM ÜYELERıNıN ANALıZ CEVABI

Silviya
Hedef : 1 Aralık => 65

megilara
Hedef : 15 Eylül => 63 Hedefine ulaştı :lepi:
Başlangıç Tarih : 20.03.2009
Kaç aydır rejimde? : 5
Başlangıç Kilo : 70,5
Şimdiki Kilo : 62,5
Verilen Kilo: 8
Minimum Değer: 5
Kilo kaybı yüzdesi : 11%
Karne Notu : 160
Sonuç : Sınıfı geçti.
Bilgi : Üç ay boyunca geriledikten sonra büyük bir ilerleme göstermiş, bravo! Karne notu son bir ayda 105 den, 160 a yükselmiş. Hedefine koyduğu süreden önce ulaşmış.
Beklenen : Hedef güncellemesi

sheker_cadi
Hedef :
Başlangıç Tarih : 17.07.2009
Kaç aydır rejimde? : 1
Başlangıç Kilo : 77
Şimdiki Kilo : 73
Verilen Kilo: 4
Minimum Değer: 1
Kilo kaybı yüzdesi : 5%
Karne Notu : 400
Sonuç : Sınıfı geçti. Takımın en iyi kilo vereni :hooray:
Bilgi : Analizi ilk defa Eylül ayında yapıldı.
Beklenen : Hedefini öğrenelim. Ayrıca takımın en iyi kilo vereni olduğu için de bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşmasını rica edelim.

Kızlar nalansu daha önce analiz raporunu yayınlamıştı.sanırım cevap gelmedi kimseen.zaten ben sadece cevap vermesi gerekenleri bıraktım diğerlerini sildim mesajın içinden.

benim hedef belirtmem gerekiyodu belirttim.
megilara nında hedef belirtmesi gerekiyor.
ayrıca şeker cadım senin analizin ilk kez yapıldı sen hem hedef belirteceksin hemde takımın en iyi kilo vereni olduğun içn deneyimleirni yazacaksın.
bu mesajı alıntılayarak gerekeni yazmanızı rica ediyorum.
teşekkürler a.s.

akşama iftarda olucaz gecede sanırım girmem.hepiniz hoşçakalın.Hayırlı kandiller...

Silviş sağol kaptanım..:) Bu arada evet kızım 2. sınıfta.

Ben de bu biriki gündür, kızın beslenmesini vb hazırlarken 2-3 parça kaçırdım. Sebze yemeği yapamadım, özetle bu hafta fazla bir giden olmayacak heralde benden. Ama bunlara rağmen hergün 30 dakika yürüdüm. Bugün, çoğunlukla oturarak da olsa kızın odasını 4-5 saat boyunca düzenleme yaptım, Kan ter içinde kaldım.

Hepinizin kandil gecesini kutlarım.

kızlar buyrun tevbe istigfara

Estağfirullah Estağfirullah Estağfirullahe’l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve’l-hayyü’l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ Ve es-elühü’t-tevbete ve’l-mağfirete ve’l-hidâyete lenâ, innehû, hüve’t-tevvâbü’r-rahîm”

“Yâ Settere’l uyûb, Yâ gaffare’z-zünûb! Bu ana gelinceye kadar benim elimden, dilimden, gözümden, kulağımdan, ayağımdan ve elimden bilerek veya bilmeyerek meydana gelen bütün günah ve hatalarıma tevbe ettim, pişman oldum…

Küfür, şirk, isyan, günah ve kusur her ne türlü hâl vaki oldu ise, cümlesine nadim oldum, pişmanlık duydum. Bir daha yapmamaya azm ü cezm ü kast ettim…

Sen bu tevbemi kabul eyle..

Nefsime uyup, şeytana tabi olup da aynı günah ve kusurları bir daha tekrar etmeme imkân verme, Yâ Rabbi…

Bir daha iman ve ikrar ediyorum ki, Peygamberlerin evveli Âdem Aleyhisselâm, ahiri ise Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm, bu ikisi arasında sayılarını bilemeyeceğim kadar çok Peygamber gelmiş, ılâhi kitapları tebliğ etmişlerdir…

Bunların cümlesine inandım, iman ettim, hepsi de haktır ve gerçektir… Bütün peygamberlere, onlara gönderilmiş olan ılâhi kitaplara ve içindeki emirlere şeksiz ve şüphesiz iman ettim, dilimle ikrar, kalbimle tasdik ediyorum ve yine iman ve ikrar ediyorum ki en son kitap Kur’ân-ı Azimüşşân ve en son Peygamber de Hazret-i Muhammed Aleyhisselâm’dır”

“Amentü billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve Rusulihi ve’l-yevmi’l-âhiri ve bi’l-kaderi, hayrihî ve şerrihî minellâhi teâlâ ve’l-bâsü bade’l-mevt Hakkun, eşhedü en lâ ilâhe illâllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve Resûlüh”

ALLAH (c.c.) hepimizin tevbesini kabul eder ınşaalah..

Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…