Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar deliisniz siz ya. Allah iyliğinizi versin.neyse gülmem geçsin yarın yazarım cevapları.geç oldu azcık uyuyayım sahura kadar. :roflol:

moon sobee (=

günaydın tünaydın vs kızlar (=

nasılsınz bakalm ? bu etiketler güzelmş (= nasıl yapıyoruzki ? bende size yapaymda görün yaramaz sheker cadı hee asıl yaramaz nalansu be (=

ayrıca domination ben küçk değilm sende yaşıtz yaşııt =)

herkese iyi diyetlerer

sexi sey nalansu
dombili leah
kiskanc domination
mor gozlu nalansu
tosun pasa eylulcee
allah sizi bildigi gibi yapsin emi ne guldum yaa nerden buldunuz yarabbim
ya bunlari anladim da su ince nalansu akilli nalansu afet nalan ne oluyor onu analamadim kiz nalann kendi kendine atiket mi yapiyonn hahahahaaaaa yani kendinimi hos tutuyon anlamadimm

ya vallaha cok guldum yaa :))))))))))))))

Baris Manço Fransa'da bir televizyon kanalinin canli
yayinina konuktur...
Küstah bir spiker vardir ve Baris Manço ile dalga
geçmektedir...
Sürekli, "iste Türk, yani barbar, vahsi vs..."
demektedir...
Baris Manço daha fazla dayanamaz ve spikere
"yaninizda kâgit para var mi?" diye sorar!
Bu soruya spiker sasirir ve "evet var ama n'olacak"
der...Baris Manço israr edince spiker cebindeki kâgit
paralarý çikartir...
Bu olaydan az önce Baris Manço canli yayinda
"Anahtar" adlı sarkisini söylemiştir...
Bu sarkinin bir bölümü söyledir:
"Bes Akif- bir Saat Kulesi, iki Kule-bir Fatih, bes
Fatih-bir Mevlana, iki Mevlana-bir Sinan"
(Baris Manço / Anahtar sarkisi / Darisi Basiniza
Albümü / 1992)
Bu sarki bir matematik sorusudur ve sarkida adi geçen
kisiler o dönemdeki
Türk parası olan banknotlarin arkasinda fotografi
olan kisilerdir...
Baris Manço spikere sorar: "Bu paranizda fotografi
olan kisi kim?"
Spiker:"General......." Baris Manço diger paralardaki
fotograflari olan
kisileri de sorar, spikerin verdigi cevaplar hep
aynidir,
"General.......", "Amiral...........", "Komutan............."
Spikerin bu "falanca General, falanca Amiral, falanca
Komutan" cevabýndan sonra,
bu sefer de Baris Manço cebinden Türk paralarini
çikarir... Spikere der ki:
"Bu parada fotografi olan kisi Mehmet Akif Ersoy'dur.
sairdir...
Bu fotograftaki kisi Mevlana'dir. Düsünürdür...
Bu paradaki fotografi olan kisi Fatih Sultan
Mehmet'dir. Adaletin sembolüdür...
Bu paradaki kisi ise Atatürk'tür. "Yurtta baris,
dünyada baris" diyen kisidir...
Bizim paralarimiz bunlar... Biz Türkler ince ruhlu,
kibar, medeni insanlar
olduðumuz için paralarimizin arkasýna
"sairlerimizin",
"düsünürlerimizin","bilim adamalarimizin"
fotograflarini bastik...
Siz Fransizlar kendiniz barbar, vahsi oldugunuz için
paralarinizin arkasina hep savas
Adamlarinin fotograflarini basmisiniz!" der...
Baris Manço'nun bu müthis cevabindan sonra televizyon
yöneticileri
Canli yayini keserler ve spikeri oradan kovarlar,
baska bir spiker yerine
gelir ve canli yayin yeniden baslar, yeni spiker
Baris Manço'dan ve
Türklerden özür diler, programa böylece devam
edilir
..

kuzum sen 94lü değilmisin ben 93lüyüm kaydirigubbakcemile3

turkbayragi turkbayragi turkbayragi alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

selamlar kızlar.ayy dün giremedim gündüz eşim evde olduğu için giremedim.akşama girerim nasılsa deyip önemsemedim ama iftara 10 dk. kala karşı komşumun 6 yaşındaki kızı kapımı çaldı ağlayarak.tuba teyze annem ya bize şaka yapıyor ya da gerçekten bayıldı çünkü yerde yatıyor ve ağzından bişeyler çıkıyor demez mi.ayy nasıl koştum komşuma bilemedim.bi baktım yerde yatıyor ağzından köpiükler çıkıyor.hemen eşime bağırdım çabuk ambulans diye.aynı kattaki diğer komşumda geldi.bildiği kadarıyla bayılan komşumun sara nöbeti gibi bi rhatsızlığı yoktu ama kolonya falanla bile kendine gelmedi.başını yan çevirmeye çalıştım.normalde zayıf biridr ama bayılınca ne kadarda ağır olmuştu.tek başıma yana çeviremedim. bu arada hemşire arkadaşlar nalansuyum biraz ilkyardım bilgisi veririmisiniz?ben şahsen ne yapacağımı bilemedim.tek bildiğim şey dilinin geriye kaçmaması için başını yan çevirip ağzını açmaya çalışmak.ama komşumda nöbet geçiriri gibi bi hal yoktu.sadece bayılmıştı.çünkü nöbet geçiren kişi kasar kendini.bu öyle değildi.neyse ambulansa geldi serum falan taktılar sonra hastaneye götürüdler.o sırada ailesine haber verdik.ailesi direk hastaneeye gittler.bende çocuklarını bize aldım.bayağı korkmuşlardı.eşim biraz oynadı güldürdü onlarıda keyifleri yerine geldi.daha sonrada kardeşi gelip çocukları götürdü.arkadaşım kendine gelmiş.iyiyimiş.meğersem sabahtan beri afedersiniz ama su gibi ishalmiş.o kadar ki tuvaletten çıkamadım diyor.en son midesi bulanmış banyoya giderken yığılıp kalmış.vücudu uzun süre susuz kalmış demek ki.orucunu bozsaydın dedim ne diye bekledin.kalkıp bişeyler yiyecek halim yoktu ki dedi.neyse ki gece evine gelmişti.sabahta görüştük iyi mşaallah.ama ben çok korktum ayyy iftar yiyemedim.gece uyuyamadım.ne kadar etkileniyor insan.rabbim tüm hastalara şifa versin hasta yakınlarınada sabır versin inşaallah.

benm bu akşam yemeğe misafirim var.eşim pazardan yeni getirid malzemelerimi.epey geciktim yani.beni bugün beklemeyin artıkın.çok özleyeceniz ama ne edelim......

hepinize selamlaaarrr

çok geçmiş olsun yaa :Saruboceq:

nalasucum çocuklar sulh oldumu
rejim ne alemde.neler yazıyorsunuz ve buluyorsunuz öyle.

merhaba singincim napalım ya şimdilik diyet felan hakgetire şimdilik herkes kafasına göre takılıyor kimsenin diyet felan yaptıgı yok ben işte elma diyeti grişide bulunmuş bulunmaktayım bakalım hayırlısı olsun .sen nerelerdesin artık sık görüşemiyoruz ..diyete devammı yoks a sende bizim gibi ramazan dolayısıyle aramı verdn ..hadi çok öpüyorum canlarım ben kaçar sona yine gelirim ..

slm 2 takimin fistiklariopuyorumnanaktan kizzzzzzzzzzz benim kim tosun pasa yapti soylesin bakalimkötükedihüso ay tosun pasa kim ben kim:kedi: sizlerden ne haber bu son hafta bana fena carpti gozumu uykudan alamiyom aksam iftarda da offffffffff bol kalori bol kalori bi senden gormedigim yemedigim yemek yedim allah korusun neyseki bi hafta kaldi pazar gunde yeriz artik bayram bahanesiyle sonra biti bakalim yarin gorusuruz artikopuyorumnanaktan

kızlar merhaba.dün girdiğimde mesaj yazamadım çünki site bakıma girdi.giriş yaptığımda sorn yoktu sonra bi geri sayfaya bakayım dedim hoop malum uyarılarla karşılaştım.şimdi baya bi geriden alarak geçmiş sayfaları okuycam çünki son günlerde hiç ilgilenemedim.sonrada mesajları yazarım artık.şu an için sayfada kimse online görünmüyo bakalım ben yatana kadar birileri gelirmi :)

en sevmediğim anne tipi.

çocuk düşmanı silviş ha!ben en azından tenhalarda işkence yapmıyorum sadece ilgilenmiyorum işkenceci nalansu die etiketlemezsem seni :roflol::roflol::roflol:

anlaşılan kimse aşagıdaki etiketleri gürmemişşşş...

hem düşman hem patats ha alacağın olsun.ama lpg li singing içlerinde en iyisi :roflol::roflol:

evet yaa bi de çocuklar odalara dalıyor kardeşim senin çocuğunun benim odamda ne işi var dimi ama akannehir mahrem denen bişey var :mymeka:

dimi yani...melek gibi çocuktum aaah ah.. şimidki nesil daha bi acaip yaramaz..

nalansu canım güzel bi paylaşım olmuş.saol.Barışmancoya da Rahmet olsun çok severdik rahmetliyi..

canım konmşuna da sanada geçmiş olsun.Allah yaşatmasın bidaha.böyle anlarda müdahele edebilmek için soğuk kalı olmak lazım ben olsam öylece kalırıdm herlade...

nalasucum çocuklar sulh oldumu
rejim ne alemde.neler yazıyorsunuz ve buluyorsunuz öyle.

singingim nerelerdesin?pc formattan gelmedimi daha.çok kısa kaçaamk mesajlar yazıp kayboluyosun.eski mesajlarını özledim ben senin...

kızlar bendne küçük bi paylaşım yapmak istiyorum.

önce kulaklıklarınızı hazırlayın.ama kulaklık mutlaka şart. sonra vereceğim linke tıklayın ve dinlemeye başlayın.ve gözlerinizi kapatın.ingilizce bilmeseniz bile sesten etkileneceğinizi düşünüyorum. korkmayın ters bişey yok içinde yani kötü bi şaka filan değil ama acaip hissedeceksiniz.denerseniz lütfen yazın olur mu?

Virtual Barbershop

kızlar selam ...ben çok dertliyim regl olmadım hala ...gebeysem annem beni gebertirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…