Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kız domination senin karşılaştıklarında ne beter çocuklarmış be yaw..bende misafirlikte çocuğu tek başına tuvalete gönderen annelere gıcığım.yahu sende kalkıp gidiversene çocuğunla.sıçratır falan paçalarını bi geriye al,ellerini yıkadı mı bi bak değil mi ama?

evet yaa bi de çocuklar odalara dalıyor kardeşim senin çocuğunun benim odamda ne işi var dimi ama akannehir mahrem denen bişey var :mymeka:

kim yazdı len mor dudak nalansu deyiii....gıskanisiz beni diyemi...fizikimi dudaklarımın kalınlıgını ..bu arada girçektem dudaklarım mor haa..

evet yaa bi de çocuklar odalara dalıyor kardeşim senin çocuğunun benim odamda ne işi var dimi ama akannehir mahrem denen bişey var :mymeka:

belkim çocuk kendini alıştıriyyy...halla halla yaaane kıcık ev sahibisiniz siz ya yok tuvalete tek başına gidiyo yok odama giriyo iyi valla put gibi otursunlar sankim ananızın şeyinden 18 yaşında çıktınız ...pis çocuk düşmanları caniler ...

analarına kızıyorum len ben :mymeka: ilgilenmiyolar benneyaptımki

ayy kızlar gece gece güldürdünüz beni yaa (=

valla bzm eve çock gelsede bişey olmaz kardeşlermle oynuyolar. ben 5 kardeş olduğm için =)

anlaşılan kimse aşagıdaki etiketleri gürmemişşşş...

ayyy kim yazmış onları....
yoksa kilo verememe cezası artık bu mu oldumafoldumben mafoldumben mafoldumben
ama bu çok agır oldu...
EN ŞİŞKO 1.73
mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

İNCE NARİN KALBİMİ KIRDINIZ..
HER NE KADAR KİLOM ÇOK GİBİ GÖRÜNSEDE BENİM RUHUM İNCE KIZIM...
mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

piskopatsın yaneeeee..delikafadulden
he psikopatım yevrımm
aa kim yazmış onu kötükedihüso kesin nalansu yazmıştır klava:
İNCE NARİN KALBİMİ KIRDINIZ..
HER NE KADAR KİLOM ÇOK GİBİ GÖRÜNSEDE BENİM RUHUM İNCE KIZIM...
mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

NEYSE KIZLAR BEN ÇIKTIM ıYı GECELER ÖPSÜN SıZı kadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.com

NEYSE KIZLAR BEN ÇIKTIM İYİ GECELER ÖPSÜN SİZİ kadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.com

bu kadınlarkulübü.com nedir ya her yerde yazıyo yeni bi ifade filan mı :1shok: kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…