Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

nalansu bak herkes seni soruyo (= gel artk geel (=

naber enfurtu nasıl gidiyo orç ? uyudumu çocuğn rahatmısn ?

slm kizlar ben geldimm bugun bir kosturma bir kosturma son anda gelip bildirimi yaptimm simdide iftardan sonra cokmus durumdayim yemektenn uff
kizlar size birsey demek isterim
bildirimde sanirim bir yanlisiniz varr2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 512.9/513.3/-0.4/0.08&#37

olarak yapmissiniz ama (-0.08)olmasi lazim eksiyi koymayi unutmussunuz silvicim nerdesin guzelim

selam bayanlar
size bi haberim var sonuncu olmuşuz biz akannehir akannehir akannehir
bende müjde verir gibi haber veriyorum kaydirigubbakcemile3

bana da haber ver beraber gidelim 2 tanede bende var canavar..
dominoş ilgilenir...
eh misafirlerini memnun etmek zorundda demi...

::
dominoş ilgilenir...

kaydirigubbakcemile3 tamam cagla ablam beraber gidelim tabi domination mis gibi bakar bebislerimize:ecrin_bebek:

selam kızlar nasılsınız len bi dün akşam girmedim oda ilçeye iftara gittik diye enfurtu bi kayıp ilanı vermemiş canımın içi ...eylülce leah canlarım nasılsınız ...

slm 2 takimini guzel bayanlari kaydirigubbakcemile5 nasilsiniz bakem ....

iyiyiz canım be nasıl olalım gün sayıyom ben annemdeyim bayrama işllh ..bu arada aynı yöntemi bende uygularım gözüme birini kestirir çocugu baktırır yemegimi bi güzel rahatlıkla yerim ..amannn o bekar hergün rahat yiyo zaten bi günde ben yiyim diye düşünürüm çokmu bencilce sizce

kaydirigubbakcemile5 ayni dusunuyoz desene hicde bencil degil ... domination bak gelen misafirlerini hos gor bundan sonra hepimiz ayniyiz cunkukaydirigubbakcemile3

selam kızlar nasılsınız len bi dün akşam girmedim oda ilçeye iftara gittik diye enfurtu bi kayıp ilanı vermemiş canımın içi ...eylülce leah canlarım nasılsınız ...

affieyt olsun nalansu .... bugun biraz daha iyiyim bende iftara anneme gidecem kiz bak bende koyde yasiyorum burda iftarada ilceye gidecem annemekaydirigubbakcemile3 bu gece yaninda kalir yarin donerim artik..... senin kac tane bebis var nalansu benim oglum 8 girecek kizim 6 yasindan

slm kızlar... dün gece sornsuz geçti.bugünde bişey olmaz inşallah...
abimler geldiler dün.ufaklıklarla baya bi kudurdurk :)

domianation karikatürler güzeldi çok güldüm. :roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile5 ayni dusunuyoz desene hicde bencil degil ... domination bak gelen misafirlerini hos gor bundan sonra hepimiz ayniyiz cunkukaydirigubbakcemile3

nalansu ve senin çocukluğuna inmek lazım sırnaşık şey size gençken böyle mi yaıyolardı.peki hiç düşnmüyomusunuz o gençlerde evlenip çoluk çocuğa karışacak bari bekarken rahat etsinler diye.valla şahsen kendi adıma bizzat roflol:) her ana çocuğuna sahip olsun.uğraşamam kimseyle... 9 yaşında teyze oldum sevmeye gelince severim ama zırıtltılarını hiç çekemem (kötüyüm ben kötüyüm kötükedihüso )

:roflol::roflol: silviya zamaninda cok baktik bizde cocuklara simdi intikam vakti iste aynisi yapiyom bende:1ninca:

yarışalım şekerim ama aramızda 5-6 kilo var kaydirigubbakcemile3
ya benim de bu ramazan felaket derecede düzenim bozuldu :sinifsinif:

dominoş ilgilenir...
ya tamam misafirirn başımn üstünde yeri var ama çocuklar dolapları açıyo,bi yerlere tırmanıyo hem kendilerine bişey olcak ama ilgilenmiyolar ya anneleri. siz de mi böylesiniz?
::

kaydirigubbakcemile3 tamam cagla ablam beraber gidelim tabi domination mis gibi bakar bebislerimize:ecrin_bebek:

evet yaa kötükedihüso ama bu kadar da ilgisizlik olmazki. otursunlar yemek filan yerken bakarım ama çocuklar felaket yaramaz hem eve zarar veriyolar hem kendilerine bişey olucak ama annelerinin umrunda değil ben buna kızıyorum kötükedihüso

bizim bişiycik dememize gerek yok valla şikerim kötülük yapıosunuz işte ..ne var sankim baksanızda iki lokmacık rahat etsek arıza kalpliler sizi, sizikendini düşünen benciller sizi evet napıyomuşuz bi yerde yemek yerken evli ve çocuklu varsa şayet önce onun çocuklarını tutuyomuşuz onlar karınlarını doyurduktan sonra yiyomuşuz hatta çaylarını bilem içmelerini saglıyomuşuz ...her ne kadar bekarken misafir çocuklarını tenhada kıstırıp çimdigi basıp bogaz sıksamda .otobüs yolculuklarında 3 gün önceden çocukşlu binmesin die duaya başlasamda ....siz öle yapmayın çocuklulara yardım edin onları her gördügünüz yerde restorannta bilem sahip çıkın ..
ALIN BAKIN İLGİLENİN EKONOMİYE CAN VERİN

:roflol::roflol: silviya zamaninda cok baktik bizde cocuklara simdi intikam vakti iste aynisi yapiyom bende:1ninca:

evettttt ne var bunda ..alla alla ..

sus yalan atma kesin evi dagıtıyolar die kızıyon dimi azcık al parka neyim götür markete girdir toto yumurta all...bak nasıl uslu çocuk oluyolar ...zati bende bekarkene misafir çocuklarına bayılırdım ...hep isterdim eve çocuklu misafir gelsinde ilginelim diye heves ederdim ...sizin gibi yapmazdım ...

allah canın almasın emi mardin cadısı.boşa cadı demiyom sana ben.şişko enfurtu ha,lahana kadın ha.....

oyyy inşaallah hedeflediğin tarihte inemzsin kilonada 2 ay sonrsaında inersin......şişesen inşaaallaaah....

iftardan sonra gelecem hesap sormaya....sen dur hele...

töbe de len çabuk töbe ..ulu allahım sen enfurtu kulunu ciddiye alma oruç oruç ne dedigibi bilmiyo o...

yoooh hiçte bile gayet iyi biliyom ne dediğimi.valla dua kapılarıda açıksa var yaa.yandın sen nalansu cadusu....

ay ona da anaları izin vermiyor hem evi dağıtmak ne kelime bi keresinde çocuk tüpün üstüne çıkmış ocakta da çay vardı annesine anlatıom hiç tınmıyo bile kötükedihüso
anlaşılan kimse aşagıdaki etiketleri gürmemişşşş...

gördüm ve gülme krizine girdim sırnaşık şey :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…