2. Silik çizgi.

gny17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2010
7
0
Öncelikle Selamlar. Aranıza yeni katıldım ve bu sabah yaptığım gebelik testi sonucunu paylaşmak istedim. Sanırım bundan sonrada beraber olacağız bu zorlu yolculukta :kedi:

Roaccutane isimli ilacı kullanmaya başlamak üzereydim ve eşimin ısrarı üzerine sabah gebelik testini yaptığımda gördüğümüz sonuç ikimize şaşırttı ve heyecana boğdu. Aslında beklediğimiz birşeydi son kez deneyip eğer tutmazsa ilaca başlama kararı almıştık. Hazırlanıp doktorun yolunu tuttuk ve az sonra saat 13:30 da doktordan kan testi sonuçlarını alacağız. Biri koyu diğeri silik 2 çizgi çıktı. Umarım Allah gönlümüze göre sağlıklı bir bebiş nasip eder. :CüvCüv:

Evdeki internet bağlantı problemi nedeni ile yazamadım kusura bakmayın. Sonuç 3 haftalık hamişmişim :) P.tesi tekrar kontrole gidicem. ilk resmini bile verdi doktor amcası. Allah gönlümüze göre verdi. Dua edin benim ve bebişim için. Umarım herkes bir gün bu duyguyu tadar.

Evdeki internet bağlantı problemi nedeni ile yazamadım kusura bakmayın. Sonuç 3 haftalık hamişmişim :) P.tesi tekrar kontrole gidicem. ilk resmini bile verdi doktor amcası. Allah gönlümüze göre verdi. Dua edin benim ve bebişim için. Umarım herkes bir gün bu duyguyu tadar.

süper haber...Allah analı babalı büyütsün inşallah...darısı bizlerin başınakaydirigubbakcemile2

çoook sevindim rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayıda nasip etsin

X