2 Saat sonra silik çizği...yardım kızlar..

balbocegi34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
5.224
2.847
40
Kızlar dün kaset gebelik testi yaptım, 2 saa sonra baktım silik çizği var. önemsemedim attım,bugün tekrar yaptım sabah 10,30 gibi yaptım az önce baktım buda ikinci silik çizği çıktı kafam karıştı ya,, normalde adetim geçti ,ama düzensiz oluyorum. ovulasyon dönemim geçeli 15 ğün oldu..:KK43:(

Kızlar dün kaset gebelik testi yaptım, 2 saa sonra baktım silik çizği var. önemsemedim attım,bugün tekrar yaptım sabah 10,30 gibi yaptım az önce baktım buda ikinci silik çizği çıktı kafam karıştı ya,, normalde adetim geçti ,ama düzensiz olsum ovulasyon dönemim geçeli 15 ğün oldu..:KK43:(
Testin üzerinde kaç dk da sonuç verdigi yazıyor o dk geçtikten sonra çıkan sonuç geçersiz olur yinede çok takıldıysanız kan verin en kesin sonuç orada çıkar zaten

Testin üzerinde kaç dk da sonuç verdigi yazıyor o dk geçtikten sonra çıkan sonuç geçersiz olur yinede çok takıldıysanız kan verin en kesin sonuç orada çıkar zaten
evet canım ya bende biliyorum ama neden çıktı böyle anlamadım::) zaten antibiyodik ve söktürücü aldım:)

Screenshot_2022-06-21-14-56-24-24_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Sabah aldım Canim ya çıkmadı diye kullandim de geçen hafta vermişti almamıştım ilk defa kullandım.1.5 saat sonra çıkınca bu sonuç emin olamadım

Sonuçta emin değilsiniz ama ;( en net sonuç kandır. Kuruma çizgisi gibi renksiz de değil baya pembe bir çizgi. İnşallah gebelik yoktur. Artımed marka mı bu test?

Gebelik görünüyor adet söktürücü bebeğe kötü bir etki yapmaz inşallah istenilen bir bebektir

X