2 otel arasında kararsız kaldım!...

Scarlet89

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
1.708
2.810
Merhaba, 15-23 eylül arası Antalya'ya tatile gitmeyi düşünüyorum. öncelikli sorum bu tarihlerde oteller ağzına kadar dolu mudur yoksa biraz daha tenha mı olur? kesinlikle insan kalabalığından bıktığım için eylül ayını tercih ettim fakat bu tarihler daha tenha mı olur yoksa yine temmuz ayı gibi tıklım tıklım mı bilemiyorum , fikirlerinize ihtiyacım var bilmiyorumkismile.

ikinci olarak 2 otel arasında kararsızım : Crystal Hotels Flora Beach Resort (Kemer) ve Vera Mare (Belek). 2008 yılında Vera'da kalmıştık ve çok memnun ayrılmıştık yabancı-türk ayrımı yapmayan ve türkleri el üstünde tutan bir tesisti ki ilk açıldığı sene gitmemize rağmen hiç bir aksaklığa rastlamamıştık. bu otelin 2 dezavantajı çok küçük bir alanda olması ve malum Belek'in kötü denizi. Crystal Flora Beach'i ise internetteki yorumlar üzerine düşünür oldum, genellikle herkesin memnun ayrıldığı bir otel ve Vera Mare'den kat kat büyük bir tesis. TurOn yetkilisi olarak sizin yardımınız ve tavsiyenize ihtiyacım var , teşekkürler. ((KK bayanları bu tesislere gittiyseniz sizlerin de yorumlarını bekliyorum)) opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
sezon konusunda yorum yapabilirim çünkü adını verdiğiniz otellere gitmedim....
15-23 eylül arası temmuz ayı gibi tıklım tıklım olmasa da ramazan sonrası yazın tadının çıkarılabileceği son günler olduğu için kalabalık olacaktır..

sezon konusunda yorum yapabilirim çünkü adını verdiğiniz otellere gitmedim....
15-23 eylül arası temmuz ayı gibi tıklım tıklım olmasa da ramazan sonrası yazın tadının çıkarılabileceği son günler olduğu için kalabalık olacaktır..

sağol arkadaşım :) yabancı turist açısından kalabalık olmasın istiyorum zira 16-19 yaş arası gençleri aşırı gürültücü oluyo animasyonla beraber :umursamaz: yoksa türk misafirler olsun olmasın bi sıkıntı yok o kadar

Merhaba Scarlet_89,

Açıkçası gitmeyi düşündüğünüz iki tesisimizde iyi işletmeye sahip otellerdir. Bu otellerde konaklayan misafirlerimizden bugüne kadar herhangi bir şikayet almadık. Benim size tavsiyem ise Crystal Flora Beach Resort otel olacaktır. Sizinde söylemiş olduğunuz gibi Crystal Flora Beach Resort otel daha geniş bir alana kurulu olup kemer'in eşsiz doğası ile iç içedir. Ayrıca kemer'in denizi yer yer hafif çakıllı olmasına rağmen belek'in denizinden daha sakindir, hava çok ruzgarlı olmadığı sürece kolay kolay dalga olmaz Crystal Flora Beach Resort işletme açısındanda memnun kalıcağınızı düşündüğümden dolayı size tavsiyemiz Crystal Flora Beach Resort otel olacaktır.

Açıkçası konaklayacağınız tarihlerde temmuz ayı gibi kalabalık olucağını düşünmüyorum. Ayrıca Crystal Flora Beach Resort otel oldukça geniş bir alana sahip olduğundan dolayı korktuğunuz gibi bir şey yaşayacağınızı sanmıyorum.

Crystal Flora Beach Resort

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
teşekkürler fakat bugün tekrar vera'ya rezervasyon yaptırdık. Crystal Flora'nın odaları fazla küçük geldi ve okuduğum bikaç yorumdan sonra kafamda soru işaretleriyle yola çıkmak istemedim. ilginiz için teşekkür ederim.

X