2 li test

ayseakgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
246
3
ayın 26 sında 2 li test yaptıracağız ama ben çok korkuyorum ya bi sorun çıkarsa diye.nasıl oluyor bu ikili test dedikleri sonuç hemen belli oluyormu.yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba canım bende ayın 27 sinde 2 li test yaptırıcam çok ama çok korkuyorum sorun çıkar diye umarım temiz çıkar

ayın 26 sında 2 li test yaptıracağız ama ben çok korkuyorum ya bi sorun çıkarsa diye.nasıl oluyor bu ikili test dedikleri sonuç hemen belli oluyormu.yardımcı olursanız sevinirim.

canım benim....boyle tedırgın olma annesı meleğinide kasıorsun bak oda etkılenıor...
bişicik cıkmaz içini rahat tut emi sen...kan werıosun sadece...1 hafta yada 3 gun sonra falan sonucunu alıosun canım....içini rahat tut.pozıtıf dusun pozıtıf olsun annesia.s.

yaa canım dur bakalım daha sen şimdidlerde bu kadar pank yaparsan hamileliğüinin tadını çıkaramazsın.dur bakalım sakin ol.gebeliğin belirili dönemlerinde bazı testlerden geçiyoruz ve bunlar illa kötü sonuç verecek diye birşey yok.kendini ve bebeğini sıkma bu kadar.kan alıyorlar ve test yaptırığın yere göre bi kaç gün içinde çıkıyor.merak etme herşey yolunda gidceek hamileliğinin tadını çıkar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…