2. Labioplasti ameliyatım için doktor tavsiyesi

soncare

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
301
87
Kızlar merhaba. Ben bir kere oldum bu ameliyatı burada konumda var. Okumayanlar için kısaca tekrar bahsediyim. Ameliyatımın sonucu olumsuz oldu maalesef. İç dudaklar zikzak gibi kimi bölge daha uzun kalmış. Bunun dışıda klitorisim tamamen dışarıda. Üzerindeki fazlalıklara vs hiç ellenmemiş.
Şimdi 2. Ameliyatım için hazır olduğumu düşünüyorum. Ebru hanımın sekreteriyle olumsuz bi görüşme yapmıştım. İstanbul anadolu yakası yada ankara olabilir. Lütfen son zamanlarda bu ameliyatı olanlar doktor tavsiyelrinizi ve ortalama fiyatları yazarmısınız.
Benim istediğim iç dudaktaki hataların düzeltilmesi ve en önemlisi de klitorise müdahale edilmesi. Sanırım bazı doktorlar dış dudaklara dolgu flnda yapıyomuş.

Kızlar merhaba. Ben bir kere oldum bu ameliyatı burada konumda var. Okumayanlar için kısaca tekrar bahsediyim. Ameliyatımın sonucu olumsuz oldu maalesef. İç dudaklar zikzak gibi kimi bölge daha uzun kalmış. Bunun dışıda klitorisim tamamen dışarıda. Üzerindeki fazlalıklara vs hiç ellenmemiş.
Şimdi 2. Ameliyatım için hazır olduğumu düşünüyorum. Ebru hanımın sekreteriyle olumsuz bi görüşme yapmıştım. İstanbul anadolu yakası yada ankara olabilir. Lütfen son zamanlarda bu ameliyatı olanlar doktor tavsiyelrinizi ve ortalama fiyatları yazarmısınız.
Benim istediğim iç dudaktaki hataların düzeltilmesi ve en önemlisi de klitorise müdahale edilmesi. Sanırım bazı doktorlar dış dudaklara dolgu flnda yapıyomuş.

canım bende oldum labioplasti 12 kasımda şuan hala son halini anlayabilmiş değilim benimde klitoris biraz dışarıda gibiydi doktorum iç dudakların en altından biraz gerdirmiş üst kısmı ve dikişler iç kısıma gelecek şekilde küçültmüş biraz ve klitorisin üst kısmı ve büyük labiolara yağ dolgusu yaptı şuan dolgular çok sert ama zamanla normale döner sanırım.

benim dudaklar çok kısalmamış gibi açaba hala ödem varmıdır.:26:

canım bende oldum labioplasti 12 kasımda şuan hala son halini anlayabilmiş değilim benimde klitoris biraz dışarıda gibiydi doktorum iç dudakların en altından biraz gerdirmiş üst kısmı ve dikişler iç kısıma gelecek şekilde küçültmüş biraz ve klitorisin üst kısmı ve büyük labiolara yağ dolgusu yaptı şuan dolgular çok sert ama zamanla normale döner sanırım.

Sevgili asdfg789 bende labioplasti ameliyatı düşünüyorum ve doktor araştırması içindeyim. Bu ameliyatı jinekoloğamı yaptırsam yoksa estetik uzmanına mı karar veremiyorum. Kafam çok karışık doğrusu ayrıca büyük dudaklarada dolgu istiyorum ama dolgu seninde dediğin gibi sert sert oluyormuş yer yer.Canım doktorunu ve fiyatını öğrenmek istiyorum malüm fiyatta çok önemli.Bide normal hayatına dönebildinmi oturup kalkmada yürümede sorun var mı?Ayyy ne çok soru sordum değil mi kusura bakma canım . sanada çok geçmiş olsun inşallah herşey istediğin gibi olur.

Daha çok yeni ameliyatın zamanla geçiyor sertlikler falan ama ameliyattan sonra şişliklerin inme döneminden sonra şekil olarak değişen bir şey yok. Bacaklarnı kapattığında içdudaklarn gözüküyorsa dışarıdan muhtemelen öyle kalır diye düşünüyorum ama dolgu bunu etkiler tabiki. Dolgular iç kısmı kapatmaya yardımcı oluyor işte. Sabırlı ol bakalım canım ya bi iyileşme sürecin tamamlansında :) bu arada hangi doktora ameliyat oldun ve ücreti yazabilir misin ?
Yani benim klitorisin üzerindeki derilerin alınması lazım. İlk ameliyatta alta doğru dikildi benimde güya ama klitoris bölgem iyice ortaya çıktı maalesef.

kızlar aynı doktora gıdılse uygun fıyata gelmezmi acaba

Biraz indirim olabilir tabi de. Bence büyük bir şey beklememek lazım. Birde kim ayarlıcakta gidilcrk ki, zor biraz bence. Çünkü herkes kendi olduğu şehirde ameliyat olmuyor, her zamanda müsait olunmuyor. Ama denenebilir tabii aynı doktoru isteyenlerle.

canım özel mesaj kutun dolu mesaj gönderemiyorum sana ben devlet hastanesinde oldum doktorum doç dr tonguç işken
alınan yağ dokusu ile birlikte prp yapıldı, onun için 1500 tl ödedim
meme büyütme ile birlikte olduğu için fiyat karışık geri alınan ücretin neye ne kadar olduğunu bilmiyorum canım

Bu ameliyat insanları tatmin etmiyor sanırım. İyi bi dr lzm. Bence plastik cerrah olmalı. Ayrıca iç dudaklar afedersiniz ama kelebek kanadı gibidir biraz tırtıklı gibi yani herkeste böyle okuyorum düz kesiyorlar o da çirkin olur sanırım. Sizin klitorisin üstündeki deriye müdahale ettirmeniz nasıl bi sonuca götürür acaba ömür boyu his kaybi olur mu fln vs. Önceki doktorunuz kimdi bilmiyorum. Erkekten kadın yapıyorlar şu vajinayı bi türlü beceremiyorlar bence. Parayi gören eline neşteri alıyo hepsini hallederim diyo sanırım insanları aldatıyorlar ne yazık ki siz doktorları youtubedanda takip edin iyi doktorlar vardır muhakkak.

Sevgili asdfg789 bende labioplasti ameliyatı düşünüyorum ve doktor araştırması içindeyim. Bu ameliyatı jinekoloğamı yaptırsam yoksa estetik uzmanına mı karar veremiyorum. Kafam çok karışık doğrusu ayrıca büyük dudaklarada dolgu istiyorum ama dolgu seninde dediğin gibi sert sert oluyormuş yer yer.Canım doktorunu ve fiyatını öğrenmek istiyorum malüm fiyatta çok önemli.Bide normal hayatına dönebildinmi oturup kalkmada yürümede sorun var mı?Ayyy ne çok soru sordum değil mi kusura bakma canım . sanada çok geçmiş olsun inşallah herşey istediğin gibi olur.

canım ben estetik cerraha yaptırdım hangisi daha iyi olur bilemiyorum ama est cerrah daha ince çalışır diye düşünüyorum.
benim büyük dudaklardaki dolgular ilk zamanlara göre yumuşadı canım.

benim dikişlerimde açılma oldu dikkat edip hiç üzerine oturmadım halde en az 1 hafta oturulmamalı bence açılma vs olmazsa az hareket ederek 10 günde iyi duruma gelir diye düşünüyorum. benim dikişleriyse m iki defa yenilendi açılma olduğu için 3 hafta oldu neredeyse yeni yeni oturuyorum. tabi seninde aynı olacak değil ama memeden zor bir ameliyat bence.

3 haftam dolmadı iyiyim şimdi hiç açılmayan dikişlerim çok iyi görünmüyor neredeyse herhangi bir komplikasyon olmazsa 2 hafta yeterli iyileşme için .:KK19::KK19:

ben sonuçtan memnun sayılırım ucunda hiç iz yok küçük dudakların tıttıklı değil you tıbe ta izlediklerimde ucunndan kesip dikiyorlar
benim küçük dudaklarla büyük dudakların arasında kalıyor ve iç dudakların içinde onlarda tamaen geçecekmiş iz kalmadan kendin bile bulamayacaksın izle.rini demişti doktor.
biraz daha kısa olmasını isterdim sadece.:KK14:

ben sonuçtan memnun sayılırım ucunda hiç iz yok küçük dudakların tıttıklı değil you tıbe ta izlediklerimde ucunndan kesip dikiyorlar
benim küçük dudaklarla büyük dudakların arasında kalıyor ve iç dudakların içinde onlarda tamaen geçecekmiş iz kalmadan kendin bile bulamayacaksın izle.rini demişti doktor.
biraz daha kısa olmasını isterdim sadece.:KK14:

Memnuniyet önemli. Ama zor süreçten geçiliyo galiba. Ben birini okumuştum 3 kere olmustu ameliyatı o zmn anladım. Hem bu konu hassas hem yapılan bölge. Kadın dogumcu olsaydı iyi iş çıkaramazdı yorgan gibi dikerdi sanırım bence de plastik cerrah olmalı heleki işin içine yag enjeksiyonuda giriyorsa kad dog cu beceremez. Siz yinede dikkat edin dikişler açılmasın.

canım özel mesaj kutun dolu mesaj gönderemiyorum sana ben devlet hastanesinde oldum doktorum doç dr tonguç işken
alınan yağ dokusu ile birlikte prp yapıldı, onun için 1500 tl ödedim
meme büyütme ile birlikte olduğu için fiyat karışık geri alınan ücretin neye ne kadar olduğunu bilmiyorum canım

Temizledim mesaj kutumu. Haklısınız bende ilkini jinekoloğa yaptırmıştım ama sonuç oldukça kötü. Tabi hepsi böyle olur diye bir kural yok. Artık estetik cerrah düşünüyorum. Bende kocaelideyim aslında ama bir de bayan doktor istiyorum ilk ameliyat olduğum erkekti. Of bilmiyorum aklımda çok karışık tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemem. Zor bir süreç geçiyor ve sonu kötü olması, üzücü

Biraz indirim olabilir tabi de. Bence büyük bir şey beklememek lazım. Birde kim ayarlıcakta gidilcrk ki, zor biraz bence. Çünkü herkes kendi olduğu şehirde ameliyat olmuyor, her zamanda müsait olunmuyor. Ama denenebilir tabii aynı doktoru isteyenlerle.

Haklısın aslında organıze olmak zor gıbı ama fakulte hastanelerınde sanırım fıyatlar daha makul ozelde 3000 lerden bahsedıyolar bızım gıbıler 1 saatte kazanmıyorki 1 saatte versin

Haklısın aslında organıze olmak zor gıbı ama fakulte hastanelerınde sanırım fıyatlar daha makul ozelde 3000 lerden bahsedıyolar bızım gıbıler 1 saatte kazanmıyorki 1 saatte versin

Fakülte hastanesindense devlet hastanesini tercih ederim. Zor bütçeler tabi ki. Bende öğrenciyim hem çalışıyorum hem okuyorum hemde bunun için tekrar para biriktirdim. Sonucu iyi olsunda 3000 lira veririm sorun değil,tek istediğim bu. Omuzumda bir yük sanki bir an önce atlatmak istiyorum.

Fakülte hastanesindense devlet hastanesini tercih ederim. Zor bütçeler tabi ki. Bende öğrenciyim hem çalışıyorum hem okuyorum hemde bunun için tekrar para biriktirdim. Sonucu iyi olsunda 3000 lira veririm sorun değil,tek istediğim bu. Omuzumda bir yük sanki bir an önce atlatmak istiyorum.

sen verebılıyorsan yaptırabılırısn tabıkı ogrencı degılım tasarımcıyım genede ılemde kışı basına okadar para düşmüyor ben 3000 gıbı rakama ıstısnaı bı durum dışında vermem veremem de zaten enıyısı devlet hastanesinden bı dr ayarlamak :KK19:

Canım moherxciğim valla çok hoş bi fikir olur mu olur ama nerde hangi doktor işte bu çok gibi geliyor bana.Doktor araştırması yaptın mı canım hiç Ben anadolu yakasında yeşim yerçok u araştırdım yorumlar çok olumlu ama fiyatı yüksek geldi bana bi de avrupa yakasında estetik doktoru hanife akınoğlunu araştırdım o hem dolgu hemde labioplasti için 2500 tl dedi ama bu doktorla konuştumğumda çok güven duydum fakat basında nil erkoçları o ameliyat yapmış para yüzünden olumsuz haberleri de çıkmış . Tabi ben bu durumda çok kararsız kalıyorum .Ayrıcada ankarada ebru hanım var ama o da fiyatta yüksek geldi bana oooooooooooooffffffff durumlar böyle işte

Canım moherxciğim valla çok hoş bi fikir olur mu olur ama nerde hangi doktor işte bu çok zor gibi geliyor bana.Doktor araştırması yaptın mı canım hiç Ben anadolu yakasında yeşim yerçok u araştırdım yorumlar çok olumlu ama fiyatı yüksek geldi bana bi de avrupa yakasında estetik doktoru hanife akınoğlunu araştırdım o hem dolgu hemde labioplasti için 2500 tl dedi ama bu doktorla konuştumğumda çok güven duydum fakat basında nil erkoçları o ameliyat yapmış para yüzünden olumsuz haberleri de çıkmış . Tabi ben bu durumda çok kararsız kalıyorum .Ayrıcada ankarada ebru hanım var ama o da fiyatta yüksek geldi bana oooooooooooooffffffff durumlar böyle işte

Ben de ilk başlarda ebru hanımı düşünüyordum. Hatta sekreteriyle pek olumlu olmayan bir konuşmamız geçmesine rağmen düşünüyrdum. Fakat burada bir kaç arkadaş daha aynı şeyleri dile getirince soğudum nedense. Ve geçen sefer içimde tedirginlikle gidip ameliyat olmuştum sonucu kötü oldu. O yüzden doktorun tamamen içime sinmesini istiyorum açıkçası. Hatta göğüs estetiğide düşünüyorum. İkisini bir mi olsam diye aklımdan geçmiyor değil :)

Ben de ilk başlarda ebru hanımı düşünüyordum. Hatta sekreteriyle pek olumlu olmayan bir konuşmamız geçmesine rağmen düşünüyrdum. Fakat burada bir kaç arkadaş daha aynı şeyleri dile getirince soğudum nedense. Ve geçen sefer içimde tedirginlikle gidip ameliyat olmuştum sonucu kötü oldu. O yüzden doktorun tamamen içime sinmesini istiyorum açıkçası. Hatta göğüs estetiğide düşünüyorum. İkisini bir mi olsam diye aklımdan geçmiyor değil :)

canım ben ikisini birlikte oldum beni zorlayan labioplasti oldu o olmasaydı hiç ameliyat olmamış gibi olacaktım meme hiç sorun olmamıştı yani.bence düşünürsen ikisini birlikte ol.

Canım sakıncası yoksa sen ilk ameliyatını kime olmuştun durumuna üzüldüm inşallah bundan sonra ki istediğince olur ama bence de memeyle beraber düşünmen çok iyi olur hazır yatmışken aynı stresle ikiside çıkmış olur. Ben de abdominoplasti ile düşünüyorum ama ikisi çok zor gelir çünkü karın baya ağır geçiyormuş söylediklerine göre.

X