2. Kez yumurtlamamı olacak bakarmısınız?

1nbahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
1.893
1.169
10 gün önce yumurtlamayı görmüştüm adetime 2 gün var test tekrar koyulaşmaya başlamış sanki. Tekrar yumutlamamı olacak yoksa adet öncesi normal mi koyulaşması

10 gün önce yumurtlamayı görmüştüm adetime 2 gün var test tekrar koyulaşmaya başlamış sanki. Tekrar yumutlamamı olacak yoksa adet öncesi normal mi koyulaşmasıEki Görüntüle 3127266
canım yarın da boyle cıkarsa gebelık testı yapar mısın? bu sekılde gebelıgını ogrenen cok fazla

Teşekkür ederim cevap için adet döngüm uzun olduğu için bütün ay neler olup bittiğini takip etmek istedim
Genelde düzensiz olunca böyle oluyor canım onu takma kafaya bende adet olacağım gün pik gördüm . Eğer adet dönemi yakın ise çıkabilir. Evet lh ile gebelik öğreniliyor ama t çizgisi daha koyu oluyor adet olmaz iseniz adet olacağınız gün tekrar lh testş yapan isterseniz

canım yarın da boyle cıkarsa gebelık testı yapar mısın? bu sekılde gebelıgını ogrenen cok fazla
Ben yumurtlamada degerlendiremedim bu ay gebelik olacağını sanmıyorum belki 2. Bir şans yumurtlama 2. Kez oluyormudur diye takip ettim ama oda yok belliki. 35 günde bir adet oluyorum yumurtlama 20-21. Gün gibi yakaladım. bir dahaki yumurtlamaya artık nasip

Bu ay yumurtlamada degerlendiremedim sanmıyorum gebelik bu ay olmaz zaten. 2. Yumurtayı aradim onuda bulamadım

Adetinize yakinsaniz bu gebelikde olabilir. Adetinize cok uzaksaniz siliklesiyormu diye bakin. Siliklesirse catlama oluyodur 2. Defa

o
ozaman yumurtlama gelıyor canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…