2 kere pik yapan ovulasyon testi

Asya0009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
69
26
31
Selâm kızlar adetimin 13.gunu ovulasyon testinde piki gördüm. Siliklesti sonra 16. Günün de tekrar yapmaya başladım ama nasıl köyü t çizgisi 4 gün daha da koyulasarak devam etti tekrar silikesti.adetime 8 gün kaldı bel ağrısı ve kabızlık var başına böyle bişey gelen var mi

Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim erken öğrendiğim için bu kimyasal gebeliği normal olarak adet günümde adet oldum 7 gün sürdü adetim şuan adetime 8 gün var adetin baslangicindan sayarak 14.gun ovulasyon testi yapmaya başladım ama hiç pik olmadı çift çizgiyi yakalayamadım ama 3 gündür üst üste pik çıkıyor niye olabilir acaba adet biter bitmez yumurtaladim da gebelik mi oluştu yada yeni mi çatlayacak yumurta bı başka tarafı da acaba pko olabilr mi

Az önce iki bardak su içtim sonra gene ovulasyon testi yaptım baktım yine pik kopkoyu iki çizgi anlamadım ya niye öyle

Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim erken öğrendiğim için bu kimyasal gebeliği normal olarak adet günümde adet oldum 7 gün sürdü adetim şuan adetime 8 gün var adetin baslangicindan sayarak 14.gun ovulasyon testi yapmaya başladım ama hiç pik olmadı çift çizgiyi yakalayamadım ama 3 gündür üst üste pik çıkıyor niye olabilir acaba adet biter bitmez yumurtaladim da gebelik mi oluştu yada yeni mi çatlayacak yumurta bı başka tarafı da acaba pko olabilr mi
Yumurtalama her Zaman 14. Gün olmuyor değişkenlik gösterebiliyor bazen adetten bir kaç gunsonra bazende daha geç olabiliyor

X