2.İç dudak Küçültme Ameliyatım

Kitap kurdu

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2016
28
3
Merhaba Arkadaşlar çoğu kadın gibi benimde iç dudak sarkma problemim vardı. 2 ay önce labioplasti ameliyatı oldum, fakat sonuçtan memnun kalmadım, 2 gün önce tekrar operasyon geçirdim. İnşallah bu sefer İstediğim gibi olur. Aynı ameliyatı 2 defa geçirmiş biri olarak Sorusu olan yada bu ameliyatı olmayı düşünen arkadaşlarıma yardımcı olmak isterim.

Merhaba Arkadaşlar çoğu kadın gibi benimde iç dudak sarkma problemim vardı. 2 ay önce labioplasti ameliyatı oldum, fakat sonuçtan memnun kalmadım, 2 gün önce tekrar operasyon geçirdim. İnşallah bu sefer İstediğim gibi olur. Aynı ameliyatı 2 defa geçirmiş biri olarak Sorusu olan yada bu ameliyatı olmayı düşünen arkadaşlarıma yardımcı olmak isterim.
Çok geçmiş olsun..ilk ve 2.ameliyatı kime oldunuz değişik dr..larmıydı..ameliyat zor mu geçti..sonrası iyileşme süreci nasıldı..şimdiden tşk.ler

Gecmis olsun oncelikle bende bir hafta once oldum simdilik sıkınti yok gibi.siz neden memnun kalmadiniz.birde iki dudak arasina gazli bez koydunuzmu doktor koy dedi bana ama cok aci veriyor cikardim ben

merhabalar, ilk ameliyatımda iç dudakları yeterince küçültmemisti, dış dudaklarla aynı ölçüde olmuştu, ben daha da küçük olsun dışardan görünmesin istiyorum bu yüzden tekrar ameliyat oldum.bugün 5. Günüm, biraz acıtsada ben henüz gazlı bezi çıkartmadım.

Merhaba evet ikisini de aynı doktor yaptı, zaten ikincisi revizyon oldu, yani düzeltme gibi birşey,, ağrı kesici ve iğnelerle ağrıyı azaltmaya çalışıyorum,,

merhabalar, ilk ameliyatımda iç dudakları yeterince küçültmemisti, dış dudaklarla aynı ölçüde olmuştu, ben daha da küçük olsun dışardan görünmesin istiyorum bu yüzden tekrar ameliyat oldum.bugün 5. Günüm, biraz acıtsada ben henüz gazlı bezi çıkartmadım.
Doktorun kimdi canım? geçmiş olsun bu arada.

Bana ilk gunden koy demedi gazli bezi.1 hafta sonra kontrole gittigimde koymami soyledi.ben cikarttim dayanilcak gibi degildi.suanda 10.gundeyim maalesef sislik var fena aciyor ve yaniyor ne kadar surede sislik geciyor

Kişiden kişiye göre değişiyor galiba K kartal26 ,, benim bugün bir hafta oluyor, şu an şişlik yok denecek kadar az, biraz da kesilen iç dudakların büyüklüğüne bağlı olabilir bence, bazıları daha küçüktür o zaman daha az kesik ve daha az dikiş olabiliyor,, peki nasıl şimdiki görüntüsünden memnun musun,, tamamen alınmış mı iç dudaklar..

Öncelikle geçmiş olsun.iyileşme süresinde çalışıyo mısunuz yoksa dinleniyomusunuz.

Merhaba,
Geçmiş olsun öncelikler,benim de sorunum bu yönde.. 3 ay sonra düğünüm var fakat vajina iç dudakları dışarıdan görünüyor.. evlendiğim gün nasıl olacak,ne olacak çok utanıyorum açıkçası,eşimin bu konudaki yorumu ne olur.. sizin çıkıntı ne kadardı ?

Merhaba canım, şu an nasılsın, gelişmeleri bizimle paylaşırsan sevinirim

Merhabalar yanma ve batma hissim geçti.daha iyiyim.ama goruntu henuz belli degil sislik tam olarak inmedi.sadece sag dudakta sislik var o yuzden simetrik durmuyot.umarim boyle kalmaz.benimki zaten çok buyuk degildi daraltma yapilirken onlarida kucultun dedim.tamamen gitmesini istemedim.sabirla bekliyorum umarim istedigim gibi olur gelismeleri yazarim canim.sen nasil oldun peki

Merhaba,
Geçmiş olsun öncelikler,benim de sorunum bu yönde.. 3 ay sonra düğünüm var fakat vajina iç dudakları dışarıdan görünüyor.. evlendiğim gün nasıl olacak,ne olacak çok utanıyorum açıkçası,eşimin bu konudaki yorumu ne olur.. sizin çıkıntı ne kadardı ?
Bende de aynı sıkıntı var canım ergenlik donemınden sonra oldu benımkı de ben de aynı senın gıbıyım sıkıntılı bı durum doktor araştırıyorum ben de , zaman az kalmış evelendikten sonra yaptırırsın olmadı canını sıkma...

Merhabalar.eşlerin bizim kadar taktik
larini sanmiyorum.benimki cok buyuk degildi ama yinede daraltmayla birlikte onuda yaptirmak istedim.simdilik pisman degilim sislikler inince dahada belli olucak.ama eskisinden cok daha guzel bu haliyle bile.onemli olan bizim ne istedigimiz

X