2 haftalik burnum (profil ve onden fotograf)

öncelikle geçmiş olsun eğer sürekli kk da olacaksan foruma yazayım senin ismide..

http://www.kadinlarkulubu.com/burun...i-tip-merkezi-hastalari-ameliyat-gunleri.html

başlık bu..

herneyse bence korkma ve veli bey yüzüne yakışacak bir burun yapacak ben eminim.. ve buradaki ameliyat olan arkadaşların burunları şu an şiş baya zamanla inecek küçük bir burun olacak :) sana veli bey şeklini göstermiştir aynada.. ama bilemiyeceğim.. iyi düşün ben 12 kasımda olacağım inş..

canim bendeki o siskoluk yalnizca 2 hafta oldugundan sis burnum cok, yalniz burnum degil yuzum bile sis hala.. o yuzden daha en azindan 1 ay gecmeden hukumde bulunamiyorum..

isteklerini on gorusmede veli bey e anlatirsan o sana yuzune nasil bir burnun gidecegini ne yapacagini aciklar zaten..

ameliyat icinde hic korkmana gerek yok, yani ameliyat agrili sizili degil.. tek sorun ameliyat sonrasi cekecegin sikintilar ; rahat uyuyamama, rahat yemek yiyememe, yuzun ve gozunun sisliginden moralinin bozulmasi...

bunun gibi seyler..

simdiden cok gecmis olsun!

şişlikler umarım çabuk inerler
ben çok takıntılı ve nazlı bırıyımdır :) ameliyattan sonra pskolojim bozulmaz ınsallah :) gercı daha sımdıden strese gırdım ıcın basladı bıraz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…