2 haftalik burnum (profil ve onden fotograf)

irise

Guru
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
156
2
Selam kizlar,

forumu takip edenler bilir, 2 hafta once Veli Aslan'a burun estetigi ameliyati oldum. daha onceki post larimdan ameliyat sonrasi yuzumun aldigi hali gorebilirsiniz.

simdi 2 hafta oldu ameliyattan bu yana, fotolari ekliyorum.

-onden burun ucunda top gibi bi sislik var, sanirim zamanla iyilesecek.
-burnumun etrafi yuzumde sis, gozlerim birbirinden baya ayrik gorunuyor.
-goz iclerim hala kan banyosu.
-gene onden, burun delikleri farkli duruyor, ama daha yalnizca 2 hafta oldugu icin panik yapacak bir durum yok sanirim.
-profilden ir sorun yok sirin duruyor.

genel olarak, sanrim hala sislerle ilgili yuzumun sekli cok degisik geliyor bana, boyle farkli biriymisim gibi. bunun disinda burun ucu cok kalkik sanki ama zamanla iner sanirim?

yorumlariniz icin simdiden tesekkurler :)

hepinize sevgiler

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 2.302
  • $2.jpg
    $2.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 1.132
çok geçmiş lsun cnm.daha çok yeni,,ama güzel olmuş önemli olan doğallık doğal olmuş aynı zamanda,,ben estetiğim die bağırmıyo yeni olmasına ragmen..sadece gözlerin çok kanlı benim kuzenimde oldu ama böyle kan toplanmadı gözüne herkeste farklı etki yaratıyo sanırım,,tekrardan geçmiş olsunn :))

çok geçmiş lsun cnm.daha çok yeni,,ama güzel olmuş önemli olan doğallık doğal olmuş aynı zamanda,,ben estetiğim die bağırmıyo yeni olmasına ragmen..sadece gözlerin çok kanlı benim kuzenimde oldu ama böyle kan toplanmadı gözüne herkeste farklı etki yaratıyo sanırım,,tekrardan geçmiş olsunn :))

cok tesekkur ederim canim iyi dileklerin icin, gozlerim benim de en buyuk derdim su anda.. tum sosyal hayatimi bitidi, disari cikamaz oldum resmen.. cok garip bakiyo insanlar.. onceleri takmiyodum hic ama simdi iyice "ne bakiyosunuz" diye girisesim geliyo birine :KK70: :KK22:

burnunuz güzel olmuş ama yorumlar için bence çok çok erken :) biraz daha sabretmeli ve yeni burnunuzla güzel bir makyaj yapıp öyle resim eklerseniz süper olur :)

çok güzel olmuş ya şaşırdım vallahi en çok senin yüzün şişmiş morarmıştı vazgeçmiştim hatta ama şu an çok güzel çok beğendim maşallah ...

cok tesekkur ederim canim iyi dileklerin icin, gozlerim benim de en buyuk derdim su anda.. tum sosyal hayatimi bitidi, disari cikamaz oldum resmen.. cok garip bakiyo insanlar.. onceleri takmiyodum hic ama simdi iyice "ne bakiyosunuz" diye girisesim geliyo birine :KK70: :KK22:
cnm geçmiş olsun çok güsel olmuş ama daha erken gerçekten masajları unutma çok önemlimiş masaj darısı başıma artık

cnm geçmiş olsun çok güsel olmuş ama daha erken gerçekten masajları unutma çok önemlimiş masaj darısı başıma artık

canim ya masajlari yapiyorum, bi burnumun ucuna kismi olani yapaiyorum cunku felaket aciyo, sanki icerden bisi batiyo burnuma ucunu sikistirmaya calistigimda.
o yuzden sadece gozlerimin hizasinda bi de orta kisima bastiriyorum.

Selam kizlar,

forumu takip edenler bilir, 2 hafta once Veli Aslan'a burun estetigi ameliyati oldum. daha onceki post larimdan ameliyat sonrasi yuzumun aldigi hali gorebilirsiniz.

-gene onden, burun delikleri farkli duruyor, ama daha yalnizca 2 hafta oldugu icin panik yapacak bir durum yok sanirim.

genel olarak, sanrim hala sislerle ilgili yuzumun sekli cok degisik geliyor bana, boyle farkli biriymisim gibi. bunun disinda burun ucu cok kalkik sanki ama zamanla iner sanirim?

hepinize sevgiler
bence çok güzel olmuş. burnunun fazla kalkık gözükmesinin nedeni şişlilkler. şişler inince gözüne düşük bile gelecek. güle güle kullan canım profilden de süper duruyor

bence çok güzel olmuş. burnunun fazla kalkık gözükmesinin nedeni şişlilkler. şişler inince gözüne düşük bile gelecek. güle güle kullan canım profilden de süper duruyor

tesekkurler canim. :)

umarim dediginiz gibi olur , sevgiler :)

Canim cok yakismis! Morluklarin hep gitmis cok cicid daha da cici olacak!

velı beyın elıne saglık.. özellikle önden cok begendım gule gule kullan:)

Canım çok yeni olduğu için tam harika olmuş diyemem, ama güzel duruyor bi ay sonrada eklersin bize resimlerini oy wowww falan deriz artık:)))) sağlıkla kullan formu takibe devam et:p

canım o kızarıklıklar da kalıcı değil sonuçta..biraz daha sabır göstermen lazım..çok geçmiş olsun..çok tatlı olmuş ama çok beğendim:KK66:

harikaa ama dediğin gibi henüz şiş benimde gözler aynı napcaz ya bi damla kullanıyorum ama yalan yani bi etkisi yok henüz

merak etmeyin harika burnuşlarınız olcak kıslarr :)
irise ben çok beğendim şişler indikçe yerine oturcak birde 2 haftada bu kadar olduysa 2 ayda düşenemiyorum :))) :KK16:

Selam kizlar,

hepinize sevgiler

şu gözlerindeki kızarıklar falan gitsin fıstık gibi olacağın belli,burnun çok sevimli bir hava katmış yüzüne,o kalkıklığı zamanla inecek zaten keşke daha fazla inmese diyeceğin kadar inecek hemde,oyüzden ilk açıldığında böyle durması normal,çok güzel ,zarif,güle güle kullan :KK3:

harikaa ama dediğin gibi henüz şiş benimde gözler aynı napcaz ya bi damla kullanıyorum ama yalan yani bi etkisi yok henüz

canim valla damla hic bisiye yaramiyo dedigin gibi. baya arastirdim internette falanda, hic bisi bulamadim su goze kan oturmasina yardim edecek..

bencede güzel olmuş burnun , bende kısmetse 8 kasımda veli beyde ameliyat oluyorum. ama hala kafam karısık strese gırdım beynım sureklı gergin. ben ön çok şeyden korkuyorum yazıf ve uzun hattlı bır yuzum var önden bakıldıgı zaman şişko bir burnum olsun istemiyorum. o şişkoluk zamanla gidicek dimi ?

X