2 haftada tam 10 kilo verdimm

ferihande

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
29
0
herkese merhaba ben 2 haftada tam 10 kilo verdim çok mutluyum ama daha vermeye devam edicem 5 kilo falan vercem zayıf olmak harika bi duygu ve unutmayın çook spor yapın çok faydası var

tesekkur ederim ama ben öncelikle çook spor yaptım hatta ilk zamanlarda ölcektim her yerim agrıdı :KK74: azimli olun diyet ve spor sart ve erken kalkıp sabahın temiz ve serin havasında spor yapın ve kesinlikle öğün atlamayın

2 haftada 10 kilo vermek dogru bisey degil
ne kadar spor yapsanda ac gecdin o zaman...
boyle giderse dusersin..

66 kilodayken 2 haftada 10 kilo vermek şahane bişey
Ben 90 yada daha fazlasınızdır diye düşündüm
Uzun uzun yaptıklarını yaz lütfen

tmm bn o kadar kilolu değildim ama yinede şişmandım ve morelim çok bozuktu ama bi gün arkadaslarımın gazıyla da artık dur dedim ve bnde 2 gün diyet yapan 3. gün bırakanlardandım artık sıkılmıstım bole olmayı öncelikle sabah erken kalktım 1 tane meyve yiyordum ve yanımda yarım litre suyla yürüyüşe çıkıyordum 1 saat sonra sizin orda var mı bilmeme ama parklarda spor aletleri var onlara da 1 saat biniyordum sabah yani oldu 2 saat sonra kahvaltı yapıyordum 1 dilim ekmek 3 tane zeytin kibrit kutusu büyüklüğünde peynir ve istediğim kadar sebze ve 1 bardak sekersiz cay kahvaltıdan sonra egzersiz yapıyorum ara öğünler 3 saat gecmeyecekti ara öğünde leblebi ve 1 tane meyve ve öğlen hafif seyler yiyin tost gibi sandviç gibi yine ara öğünde aynı aksam 1 kepce çorba yagsız salata küçük porsiyon olck 2 dilim ekmek snra bn ip atlıyordum :KK31: komik ama ne yapabilirdim yatmadan 3 saat önce kesinlikle bisey yemiyordum aksamın ara öğünüde 1 meyve ve 1 bardak süt bu kadar ve spor yapıp terliyin mekik çekin bn hep yaptım yardımcı olduysam sevinirim...:KK71:

66 kilodayken 2 haftada 10 kilo vermek şahane bişey
Ben 90 yada daha fazlasınızdır diye düşündüm
Uzun uzun yaptıklarını yaz lütfen

bende bole dusunmustum,10kılo cok fazla geldı bana arkadasım ben 1ayda 5kg versem bana yeter,ınsallah kas ve su kaybı yasamamıssındır,dıyetı bırakınca gerı almazsın
ben 16kıloyu 1bucuk senede vermıstım sen 10gunde vermıssın sasırdım acıkcası

çok azimlisin yaa mşllhh tebrk ediyorumm ama ben 2-3 saat bişi yemiyim tansiyonum düşüyo elim ayağım titriyoo bide çok dengesiz besleniyorumm çok sağlıksızz ama size helal olsun valla ne diyim :)

bende bole dusunmustum,10kılo cok fazla geldı bana arkadasım ben 1ayda 5kg versem bana yeter,ınsallah kas ve su kaybı yasamamıssındır,dıyetı bırakınca gerı almazsın
ben 16kıloyu 1bucuk senede vermıstım sen 10gunde vermıssın sasırdım acıkcası

canım bu birazda metabolizmayla alakalı mesela bi arkadasım vardı bir haftda 5 kilo verdi diğer bi arkadsım 2 kilo verdi

2 haftada 10 kilo çok fazla
hem de 66 kilo bir insan için
fazlasıyla geri gelmesin kilolar da

...........................arkadaşlar dikkat...................................
2 haftada 10 kilo veren bayan aynı zamanda diyetisyenmiş....bir başka yerde konu açmış yardım edebilirmiş,bizlere...sanırım canı sıkılmış,dalga geçiyor bizlerle,lütfen ciddiye almayın....

bn 66 kiloydm simdi 56 ya düştüm inş 5 kiloda gitcek

yaa negüsel tbr ederim benmde 4 kilo vermem gerek 15 günüm var nişanım var nasıl verdin okadar ya çok diil bak ben 4 kg vermek istiyom sade banada yardımcı olur musun ? :KK43:( bende 10 gündr spor yapıyorum paralıyorum kendimi yok yhaa 54 yapştı üstüme bi gram inmiyoo

X