2 günde bir beden incelmenin yolunu bulduuummmm

ben_ve_mylove

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2011
6
0
arkadaşlar lahana çorbasını deneyin internetten falan bakabilirsiniz mükemmel bişey ben denedim ama 2 gün yapacaksınız 2 saatte bir bu çorbadan için farkı göreceksiniz

cnm lahana dediğin şu bildiğim lemimi diyosun nasıl yapıcaz onun çorbasını bide ben emziriyorum 5 aylık bebeğim var bi sakıncalı olurmu acaba

cnm lahana dediğin şu bildiğim lemimi diyosun nasıl yapıcaz onun çorbasını bide ben emziriyorum 5 aylık bebeğim var bi sakıncalı olurmu acaba

Olabilir çünkü bildiğim kadarıyla sadece lahana çorbasını içiyorsun..

Çok erken henüz....8 aylık olsun ek gıdaya başlayın o zaman bu tarz şeylere bakın..Benim oğlum 8 aylık sadece şuan dikkat ediyorum oğlumun rızkını kesmek istemiyorum..Herşeyden de yiyorum 22 kilo adlım şuan 5 kilo kaldı doğum kilosundan.. Acele etme diyenlere sinir olurdum ama siz de acele etmeyin =))

Bende bugün lahana aldımama tam anlamıylanasıl pişireceğimibilmiyorm hep değişik tarifler var sen nasıl yaptın yazarmısın

Ben denedim bende gaz yaptı ve 3 gün kullanımın ardından sancılardan uyuyamadım. Her bünye de olmuyor.

arkadaşlar lahana çorbasını deneyin internetten falan bakabilirsiniz mükemmel bişey ben denedim ama 2 gün yapacaksınız 2 saatte bir bu çorbadan için farkı göreceksiniz

öğğkk ben yıllar önce bu iğrenç lahana çorbası dietini yapmıştım o zamanlar yeni çıkmıştı,fazla kilom da yoktu delimiymişim bilmiyorum.ama 5 günün sonunda midem iflas etmişti,diet 5 günlüktü,normal yemek yiyim dedim hafif birşeyler,afedersiniz öğk diye istifra ettim bir günde anca kendime gelebilmiştim.bi daha da töbeee dedim.bana kalırsa senede bikaç kez 3 günden fazla olmamak kaydıyla yapılabilinir,detox etkisi olur,ödem atılır,vücut hafifler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…