Bölgesel İncelme 2 gunde bile gozle görülür fark!!!

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

centrodemimundo

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2014
9
1
34
Merhaba arkadaşlar ben uzun zamandir siteyi takip ediyorum hatta uyeligim vardi onceden iptal oldu girmemekten... neyse bu sayfayi resmen hatim ettm ama aklima yatan formüllerden disari cikip mantigimla bisiler deneedm... Bugün üçüncü günüm ve oglenn yapicamm.. aci kirmizi biber yagini biliosunuz hepiniz.. biberiye yagindan bana gore daha etkilii ve guclu.. onun icine tatli badem yagi ve susam yagi.. biber yagi 50 ml ve digrrlerinin toplami da ona ESIT olacak sekilde ekleyin ve iyice KARISTIRIN calkalamayin bence.. simdi anlatayim nasil UYGULANACAGINI. . Önce dusa girin ve vucudunuzu iyice islattiktan sonra guzelce sabunlayip kese yapin cok zorlamadan.. iyice kuruladiktan sonra karisim yagdan yeterli miktarda alarak masaj yaparak (kesinlikle cok baski yapmadan) 3-5' yedirin. Sonra ister strec ister cop posetiyle ssrin vr uzerine Külotlu Çorap giyerrk iyice yapismasini sağlayın.. durabildiginiz kadr da tutun cunku baya kavuruyo. . Gercekten dayanabilin ve sonucu gorun... benim bacaklariim yürürken bile sallaniodu.. simdi yere son gucumle vurdugumda bile eskisi gibi sallanmiyo.. ayni seyi karin bolgenize de uygulayabilirsiniz. Benm karnimda da var cunku Deri gevsekligi... her turlu sorunuzu bekliorummmm:)))birbirimizin sayesiyle halledicez bu meretii )

deneyip olumlu sonuç aldığınızı görünce çok heyecanlandım hemen alıyorum bu gün ve denemeye başlıyorum :) her gün mü yaptınız?kaç günde bu sonucu aldınız?

Dikkatli okursanız bugun ucuncu gunum .. heyecandan gormemissiniz onu:))) daha iki gun yapyim ve ilk gun bir kez sadece bacaklariima.. ikinci gun ise yani dun hem karnima hem bacaklarima yaptım. Ve hem sabah hem aksam yaptım.. ve aksamkini baya uzun tuttum sanirim bi uc dort saat.. yanmanin azalldigini hissettiginizde gider durularsiniz..

anladım deneyimleriniz olduğu için daha detaylı sormak istedim yazdıklarınızda anlaşılmayacak bir şey yok cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :) bende her gün trambolin ile egzersiz yapıyorum ama 58 kgyum bölgesel yağlanmam fazla umarım fayda görür bu gün alıp akşama deneyeceğim :)

Bu arada arkadaşlar merak eden elbette olacak sikilasma oluyo da kac kilo verdiniz falan diye.. sikilasma yada incelme derimizle ve dokularla alakali bişey.. gevşek olan yerler sikilasiyo yani kiloyla etkilesimi yok. Ha ne olur yediklerimize dikkat ederiz o baska :) en azindan ben yapamadiima gore..sikilasmayla ve yavas yavas da selulitli dokularin duzelmesiyle yetinicez. Ha bu arada iki sabahtir da uyanir uyanmaz balli limonlu ilik su içiyorum. Qcikcasi gunluk su tüketimim yok denecek kadar az..acikcasi biraz da SABIR gerekli ARKADAŞLAR

Ben hem minyonum hem de karin bolgem ve bacaklarimda yaglanma cok..hep sabit işte calismaktann.. ama halledicez bi sekildee

bende minyonum göbeğim ve bir kaç aydır da basenlerim belirmeye başladı.Aldığım hiçbirşeyi giyemiyorum temmuzda 36 bedenken suan 40 bedene girmeye başladım kavitasyona gittim ama karaciğer rahatsızlığım dolayısıyla almadılar beni sadece diyetle oluyor ama çok zaman gerekli bunu deneyeceğim mutlaka :)

yağları yakmıyor galiba anladığım kadarıyla sadece gevşek deriyi mi toparlıyor acaba ?

Canim toparlanma oluyo ama belli bi süre sonra da emin ol yag yakimi da olucak. . Cunku Deri altina etkisi yüzeye oranla biraz daha sonra oluyor. Ama inanir misin kavuruuo die yazdim yaa deri ustunde deil altindan hissediosun yanmayi...:)) cunku yuzeyde olan sikilasmanin kaynagi da alttan gelio. . Biras karışık oldu ama yazarken mantıklı geldii)))

1.5 aya yakindir yazilmamis bir sey sonuc nedir gercekten etkisini gordunuz mu zarari var mi devam ediyor musunuzz?? Cok merak ettim cunku selulitten nefret ediyorum :)

bugun aldim malzemeleri yaptim suan bekliyorum yanmaya basladi demek ki dediginiz gibi ise yaramaya basliyor dediginiz gibi olur inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…