2 gün öncede adet oldumugu sandım bugun de.. fikri olan varmı?

nrkny

şaşkın :)
Kayıtlı Üye
6 Mart 2012
1.019
11
merhaba kızlar ben 2 gün önce adet oldugumu sandım silindiğimde pembe kan geldi bugunde adet kanı gibi geldi dedim adet oldummm öncelikli peçete kullanıyım tam gelirse ped kullanırım dedim neyse tam gelmey başladı ben ped kullandım akşama doğru wc gittim yıne benım adetim sökülmemiş sizce ne olabilir..??????yani böyle bi durum yaşayıp hamile olan varmıdır? yada allah korusun kadın hastalığı vs...

aylarca aynı sıkıntıyı yaşadım. hatta korktum allahım kanser oldum heralde diye. neyseki değilmişm :)) prolaktin yüksek olduğundan böyle olmuş. bir doktora görün bence

aylarca aynı sıkıntıyı yaşadım. hatta korktum allahım kanser oldum heralde diye. neyseki değilmişm :)) prolaktin yüksek olduğundan böyle olmuş. bir doktora görün bence

çok teşk ederim verdiğin cevap içinn bugunde koyu koyu gelio bu gidişle bana doktor yolu gorunuyor.:)

çok teşk ederim verdiğin cevap içinn bugunde koyu koyu gelio bu gidişle bana doktor yolu gorunuyor.:)

sakın korkma ama bir an önce doktora git ve sıkıntı neyse çözülsün.. benim gibi aylarca bekleme ben kaç ay ağladım allahııımmmm kanser oldum ben diye:)) meğer sıkıntı prolaktinmiş,şu an iyiyim çok şükür.. çok geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…