2 gün kalanlar....

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
465
1
38
kızlar adetine 2 gün kalanlar test yaptınızmı yaptıysanız sonuç aldınızmı benim belirtilerim çok az adet belirtilerimde öyle yok gibi bişey sadece göğüslerim acıyor önceden adet günüme 4 5 gün kala kasıklarımda ara ara ağrı olurdu şimdi hiç yok test yapsammı diyorum yoksa bekliyimmi beklemek çok zormuşfisfisfis

kızlar adetine 2 gün kalanlar test yaptınızmı yaptıysanız sonuç aldınızmı benim belirtilerim çok az adet belirtilerimde öyle yok gibi bişey sadece göğüslerim acıyor önceden adet günüme 4 5 gün kala kasıklarımda ara ara ağrı olurdu şimdi hiç yok test yapsammı diyorum yoksa bekliyimmi beklemek çok zormuşfisfisfis

bence yap varsa çıkar zaten.

Bence bekle, adet günün 2-3 gün geçtikten sonra test yap.:ecrin_bebek:

ben de adet gününü bekle derim hatta biraz daha bekleyebilirsen adet gününü de geçsin öyle test yap, inş Allah gönlüne göre verir....

Bu başlıklar iyice çoğaldı kaydirigubbakcemile3 2 gün kalanlar . 1 hafta kalanlar.. 3 gün kalanlar :))) kaydirigubbakcemile3 hepiniz bir yerde toplanın bari :)

Bu başlıklar iyice çoğaldı kaydirigubbakcemile3 2 gün kalanlar . 1 hafta kalanlar.. 3 gün kalanlar :))) kaydirigubbakcemile3 hepiniz bir yerde toplanın bari :)

Çünkü herkes kendine özel cevaplar arıyo, bi başlıkta toplanınca yeterince ilgi görmüyolar sanırım. kaydirigubbakcemile3 Ya da soruları es geçiliyo. kaydirigubbakcemile3 Sonra böyle kendilerine özel başlık açıyolar.Biz de yanıtlıyoruz bildiğimiz kadarıyla.delikafadulden

benimde 2 gün kaldı adet belirtilerim var ama bilemiyorum ilk defa göğüslerimde damarlar belli oldu tesadüfen farkettim hadi hayırlısı bakalım testi aldım günümün geçmesini beklşyorum 2 kaldı zaten...

X