2 gün gecikmede Gebelik testi yapıp negatif görüp daha sonra pozitif olan var mı

Poncik prenses

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2023
112
31
Bat tarihim 23 bu sabah test yaptım negatif çıktı hala reglim yok ama belirtilerim var bel ağrısı mide de şişkinlik kasıklarda ağrı hatta isal sizce daha sonra pozitife döner mi dönenler gebe olduğunu öğrenen var mı kan testi de vermek istemedim daha erken olduğu için bilgi verirseniz tecrübeli hamişler ve anneler çok teşekkür ederim şimdiden

Gebelik hormonu önce kana sonra idrara geçiyor bildiğim kadarıyla kan testi vermenizde fayda var ama beklemek istiyorsanız 2 3 gün arayla testinizi tekrarlayın

Bat tarihim 23 bu sabah test yaptım negatif çıktı hala reglim yok ama belirtilerim var bel ağrısı mide de şişkinlik kasıklarda ağrı hatta isal sizce daha sonra pozitife döner mi dönenler gebe olduğunu öğrenen var mı kan testi de vermek istemedim daha erken olduğu için bilgi verirseniz tecrübeli hamişler ve anneler çok teşekkür ederim şimdiden
burda bir üye 19 gün sonra mı ne öğrenmişti

Ben de evlenmeden önce devamlı günü gününe olurdum ayın 17 si saati saatine olurdum neredeyse evlendikten sonra bu şekilde ilk aylarda çok oldu hevesleniyordum ama bir türlü nasip olmadı daha sonradan yeni yeni düzene oturdu gibi evliliğin ilk başlarında hatta ilk yıllarında hormonlardan kaynaklı oluyor dedi doktor siz ne kadarlık evlisiniz Bilmiyorum ama umarım gönlünüzden ne geçiyorsa o olur 🙏

Ben de evlenmeden önce devamlı günü gününe olurdum ayın 17 si saati saatine olurdum neredeyse evlendikten sonra bu şekilde ilk aylarda çok oldu hevesleniyordum ama bir türlü nasip olmadı daha sonradan yeni yeni düzene oturdu gibi evliliğin ilk başlarında hatta ilk yıllarında hormonlardan kaynaklı oluyor dedi doktor siz ne kadarlık evlisiniz Bilmiyorum ama umarım gönlünüzden ne geçiyorsa o olur 🙏
Ben 4,5 aylık evliyim evlenmeden önce gecikmeli oluyordum sonra evlenmeden 1 ay önceden beridir gününde oluyordum düzene girmişti 4 Aydır bu ay işte 2 gün gecikme oldu inşAllah çok istiyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bat 1 gün geçince kaset test negatifti flashla kırmızı gördüm 2. Günde hemen çıktı inşallah vardır ama acele etmeyin ne kadar geç öğrenirseniz o kadar iyi insan cok yıpranıyor kan verince sevincini bile yaşayamıyor varsa bile ultrosonda vs erken de görünmüyor

X