2.geliyoo:(

gulara

En büyük fener ulenn:)
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
462
13
38
Kızlar çok karmaşık bi vaziyetteyim.16 aylık bi kızım var ve ben 8 haftalık hamileyim napcam ben yaa :uhm:

bişe yapmıycan tabiki doğuracaksın isteyipte olmayan okadar çok insan varki şükret :) ne güzel ikiz gibi büyürler işte hayırlı olsun canım

karnındakide senin evladın yapıcak bişey yok ikiz gibi büyüyeycekler sana biraz sor olucak ama kızın için bir iki seneye kadar çok iyi olucak

aman canım taktıgın seye bak aklından kotu seylerı cıkart tabıkı bundan sonra doguracaksın ve ıyıkı dogurmusum dıyeceksın:)

Şu an 25 haftalık hamileim ve 14 aylık bi kızım var. başta bende şok oldum nasıl yaparım diye ama çevren, eşin falan destek olacaksa dogur derim. lakin cok kolay olmayacak hiçbişey daha dogmadan zorlukları var ben agırlaştm kızımla tam ilgilenemiyorum o cok hareketli ama imkan olmuyor tam anlamıla ilgilenmeye bu seferde kendini suçluyorsun falan dogunca neler olacak kimbilir?Ama cocugu olan bi insan da kolay kolay aldırayım diyemiyor doğrusu.Devam edersn Allah kolaylık versin diyoum.Bide genelde ikiz gibi diyorlar ama bu ikizden daha zor bence vücudun hamilelik gibi zor bir aşamadan 2 kere geçiyor yani 9 diil 18 ay daha toparlanamadan (fiziksel ve ruhsal) bir ikinci başlıyor.Büyüdükerinde herşey cok daha kolay olacak bu dogru.tavsiyemtek başına diil eşinle karar vermen onun destegi cooooook önemli.

kızımla ilgilenemicem ona haksızlık gibi geliyo tabiki doğuracam ama ben planımı daha sonrasına yapmıştım hamileliğime bile sevinemiyom ya bebek isteyen arkadaşlar belkide bana kızıyoladır ama benim kafam çok karışık sevinemiyorum nedense içim hiç rahat diil sanki bişe olacak gibi huzursuzum korkuyorum :çok üzgünüm:

e arkadaslarin dedigi gibi o da senin yavrun yavrun olcak, haksizlik yapmiyorsun ki hamilelik olduysa nedeceksin dogurcaksin hem ona bakim hemde ona bakcaksin, benimde iki tane yavrum var masallah, Allah isteyen herkese de nasip etsin insallah
hayirlisi ile kucagina alirsin insallah !!!!

canım farzetki ikiz sonucta o karnındakide evladın allah kolayllıgını veiri allah tamamına erdirsin

Kızlar çok karmaşık bi vaziyetteyim.16 aylık bi kızım var ve ben 8 haftalık hamileyim napcam ben yaa :uhm:
canim tebrik ederim once neden uzuluyosun oda senin canin kanin ins hayirli saglikli olur Allah nasip etmsi kolayliginida verir emin ol bundan sonra daha cok dikkat edersin bu bebise kiyma ve dogur eminim o tatli cadi kizin ablalik yapacaktir oda birden olgunlasacaktir inan dua et sabir et kizinada haksizlik ettigini dusunme canim annelik boyle bisey 10 tane cocukta olsa hepsini ayni derecede seveck kapasiteye sahibiz yeni bebisin olunca kizini sevmeyecekmisin sanki ikisininde yeri ayri olur ama sevgisi ayni olur cunku canlarin onlar ins gonlune gore olur hersey tatlim

ayy ne kadar güzell,,.darısı benim ve olmayanların başınaaa:Saruboceq:

canım tebrik ederim aklın suan karısık olabilir yakında düzelir inş. ne güzel ikisini bi arada büyütür sonra rahat edersin :) hayırlı olsun

allah bagislasn da benim burda anlamadigim bi konu var. tamam negzl bi evladin var bitane daha istiosun ama daha gec, bunlari eger planlamis olsaydin korunurdun.. yani bugün tek bisey yokki inesi var olmadi hapi olmadi yapiskani bile var.. bunlari keski ilk önce bi gözden gecirseydin. tabiki suda var suan hamilesin ve inan kucagina aldiginda farki düsünüceksin, yani bu sucluluk düsncelerini keske aklmdan gecirmeseydim diyceksin. bi annenin mutlaka vakti ve sabri vardir evladi icin ne olursa olsun üzlme:1closedeyes:

düşük yaptım çok kötüyüm meleğimi küstürdüm senağlama çok üzgünüm gerçekten kendimi suçlu gibi hissediyorum kalbim acıyo :çok üzgünüm:

üzülme canım hakkında hayırlısı buymuş demekki

gözün aydın tatlım.. babayıda senide tebrik ederim.. ne mutlu size.. beraber büyüyecek yavruların...darısı olmayanların başına inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…