2.düzey ultrosona girenler

baharalti

nehirim
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
136
1
kızlar bende 21 hf.hamişim şuan.Dr'um 23.hf.da renkli ultrosona girmemi söyledi,aranızda girenler varsa kaçıncı haftada girdi,nasıl bişey cok merak ediyorum.

CANIM BENDE DÜN DOKTORA GİTMİŞTİM. BANADA 2 HAFTA SONRA GİR DEDİ. BEN ÖNERİYORUM GİRMENİ İSTERİM DEDİ. ZATEN BENDE GİRMEK İSTİYORUM HATTA CAN ATIYORUM. ÇOK MERAK EDİYORUM YAVRUMU NASIL GÖRÜCEM DİYE. GİRENLER VARSA LÜTFEN ANLATSINLAR:teytey:

canım 2. düzey ultrason ayrı bebegin tüm organlarına bakıyorlar renkli degil..
senin dediginse 4 boyutlu ultrosongrafi. hangisini sordugunu anlamadım acıkcası :uhm:

2. düzeyse eger ben girdim renkli degil bir radyoloji doktoru bakıyor ve cok şükür bebegim saglıklı cıktı:asigim:

canım ben de 23 gırmıştım

bebısın tum organları tek tek ıncelıyor

yarım saatten fazla suruyorrr

canım ben bugün girdim.müthiş bişey.3d benim drumda var zaten.her gittiğimde gösteriyor sağolsun.bugünde bebişimin dvd kaydını verdi bize.harika bi duygu.yüz hatları herşeyi belli oluyor.avatarımdaki gibi.

canım ben bugün girdim.müthiş bişey.3d benim drumda var zaten.her gittiğimde gösteriyor sağolsun.bugünde bebişimin dvd kaydını verdi bize.harika bi duygu.yüz hatları herşeyi belli oluyor.avatarımdaki gibi.

aayyy maaşallah yaa.. ben de sabırsızlandım bak şimdi daha da 10 gün var...

Ben de dün gördüm bebişimi detaylı ultrasonda. 21. haftamdayım. Yüz hatları daha net olmaya başladı artık hatta eşimin çenesine gamzesi vardır ve oğlumuzun çeneside bariz bir çukur vardı:dance:

2.düzey ultroson benimki renkli olup olmadığını bilmiyorum ama bende ilk defa bukadar detaylı görücem,daha cinsiyetini bile göstermedi,ama dr büyük ihtimalle kız dedi hayırlısı bakalım,sağlıklı olsunlarda.:teytey:

benim doktorumdada renkli ultrasyon var...3 boyutlu...her gittiğimizde onunla gösteriyor...bende 23+5 de gideceğim randevum var ama ayrıntılı ultrasyondan falan bahsetmedi...gittiğimizde bakacak belkide...

Bizde her gittiğimizde renkli ultrasonda görüyoruz dünkü muayenede yaklaşık 20 dakika izledik bebişimizi. Yavrum ellerini ağzına götürüyo yüzünü kapatıyo sonra açıyo elleri hiç rahat durmuyo sürekli hareket halinde ağzını açıp kapatıyo bizede 2 defadır fotosunu çekip veriyolar doktor ince ve kibar yüz hatları olduğunu bana benzeyebileceğini söyledi :dance:

Kızlar bende az önce geldim doktordan 4 boyutlu ve tüm organları incelendi. Yarım saatten fazla sürdü Allaha çok şükür hiçbir problem yok ilk 10 dakika bir gözünü sol ayağıyla diğer gözünüde eliyle kapattı yüzünü göstermedi daha sonrada yaklaşık 15 dakika boyunca sürekli güldü sanki bizimle dalga geçermiş gibi inşallah sizin de herşey normaldir kilomuz 470 gram çıktı

Kızlar bende az önce geldim doktordan 4 boyutlu ve tüm organları incelendi. Yarım saatten fazla sürdü Allaha çok şükür hiçbir problem yok ilk 10 dakika bir gözünü sol ayağıyla diğer gözünüde eliyle kapattı yüzünü göstermedi daha sonrada yaklaşık 15 dakika boyunca sürekli güldü sanki bizimle dalga geçermiş gibi inşallah sizin de herşey normaldir kilomuz 470 gram çıktı

ay canımmm. bende yakında giricem . 4 boyutlu dahamı farklı oluyo. bana doktorum 3 boyutluya gir dedi.
bende yavrumu renkli ultrasonda göreceğim anı sabırsızlıkla bekliyorumm.

Ben 20 haftalıkken girdim. bebeğimin tüm organlarını incelediler. 35 dakika felan sürdü. cinsiyetide o zaman belli oldu. tavsiye ederim canım hem bebeğinin hakkında herşeyi öğreniyosun. hemde dakikalarca izleme fırsatı buluyosun.

aaaayyyyyy kızlar bu akşam saat 7 de 2. düzey ultrason incelemesine gircem ben de .. hem cinsiyeti de bugün tam netleşcek bir heyecan var anlatamam... çok mutluyum diğer yandan kızımı görmeyeli tam bir ay oldu , onu çok özledim..... dua edin nolur inş. bir sorun yoktur ..

ben de girdim hem 2. düzeye hem de renkliye bıdışım ayağını emiyordu ve 10 dakika boyunca güldü bize mşallah sağlıklı çıktı çok güzel bir duygu tavsiye ederim

dün 2. düzey ultrason incelemesi yapıldı. çok şükür bir sorun yokmuş.. çok mutluyum .. kızım olacak , yüzde yüz dedi doktor :) mervem uyuyordu yüzü gözü kulağı aynı babası .. eşim kızım bana benziyor deyip hava atıyor .. bugün doğum günüm ve kızım bana Allah ın verdiği , dünyanın en güzel hediyesi.. Rabbim olmayan herkese nasip etsin... doğum günümü ilk tebrik için arayan annem ve babamdı bu sabah .. yavaş yavaş ben onları daha iyi anladığımı hissediyorum... hepinizi öptüm arkadaşlar .. a.s.

mutlu yıllar canım. evet dediğin gibi en güzel hediyeni almışsın bu sene:nazar:sana ailenle beraber bir ömür sağlıklı,huzurlu, keyifli,yıllar dilerim..a.s.

dün 2. düzey ultrason incelemesi yapıldı. çok şükür bir sorun yokmuş.. çok mutluyum .. kızım olacak , yüzde yüz dedi doktor :) mervem uyuyordu yüzü gözü kulağı aynı babası .. eşim kızım bana benziyor deyip hava atıyor .. bugün doğum günüm ve kızım bana Allah ın verdiği , dünyanın en güzel hediyesi.. Rabbim olmayan herkese nasip etsin... doğum günümü ilk tebrik için arayan annem ve babamdı bu sabah .. yavaş yavaş ben onları daha iyi anladığımı hissediyorum... hepinizi öptüm arkadaşlar .. a.s.

mutlu yıllar canım bebbişinin sağlıklı olmasıda çok güzel bie haber Allah tamamını erdirsin inş.2.düzey ultrasona nerde girdin canım bende 1 hafta sonra girecem çok heyecanlıyım

maeves , trend ; çok teşekkür ederim arkadaşlar , çok naziksiniz a.s. bu sene tüm temmuz anneleri en güzel hediyesini alıyor inş. :nazar:

trend ben medipole gidiyorum dr. hakan apaydın prenatal uzmanı medipolün , tavsiye ederim harika bir doktor , çok ilgili ve tecrübeli , inş. iyi haberlerini duyarız senin de :teytey:

maeves , trend ; çok teşekkür ederim arkadaşlar , çok naziksiniz a.s. bu sene tüm temmuz anneleri en güzel hediyesini alıyor inş. :nazar:

trend ben medipole gidiyorum dr. hakan apaydın prenatal uzmanı medipolün , tavsiye ederim harika bir doktor , çok ilgili ve tecrübeli , inş. iyi haberlerini duyarız senin de :teytey:

teşekkürler canım benim dr.anadolu yakasında fetus kliniğine yönlerdirdi beni oraya gidecem araştırma yapıyorum oraya gidenler varmı die

X