2 defa düşük...

zeynepp0

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
312
84
23
Merhabalar. Ben daha önce bir gebelik yaşadım ve boş kese denildi düşük yaptım 3 ay sonra yeniden gebe kaldım bu defa da kalp atışı duyamadık ve kürtaj oldum. İlkinden sonra kan pıhtılaşma testleri, kromozom testleri yaptırdık temiz çıktı. Ama kürtajdan sonra doktorum ben o testlerin güvenilirliğine çok inanmıyorum diyerekten yeniden gebe kalırsam direkt iğne başlatacağını söyledi. Böyle şeyler yaşayan var mı ? Veya neden pıhtılaşma testi güvenilirliğine inanılmasın ki yani boş yere iğne de yaptırmak istemiyorum eğer pıhtılaşmam yoksa bilmiyorum kafam çok karışık çok üzgünüm. 😞

arkadasim da doğumda gebelik zehirlenmesi yasayıp bebeğini kaybetti. 5 ay sonra tekrar hamile kalınca doktoru ilk 3 ay corasprin, 3. aydan sonra da kan sulandırıcı iğne vermisti. o da pıhtılaşma testi vs vermemisti. doktor öyle uygun gördüğü için kullandı 😂 bir sorun yasamadı gayet sağlıklı doğurdu bebeğini. gecen yıl tekrar hamile kaldı ve onda da iğne kullanmasını istedi doktoru. onda da sorun yasamadı.

doktorunuza güvenmiyorsanız başka bir doktordan da fikir alın bence. içiniz rahat olsun.

arkadasim da doğumda gebelik zehirlenmesi yasayıp bebeğini kaybetti. 5 ay sonra tekrar hamile kalınca doktoru ilk 3 ay corasprin, 3. aydan sonra da kan sulandırıcı iğne vermisti. o da pıhtılaşma testi vs vermemisti. doktor öyle uygun gördüğü için kullandı 😂 bir sorun yasamadı gayet sağlıklı doğurdu bebeğini. gecen yıl tekrar hamile kaldı ve onda da iğne kullanmasını istedi doktoru. onda da sorun yasamadı.

doktorunuza güvenmiyorsanız başka bir doktordan da fikir alın bence. içiniz rahat olsun.
İnşallah ben de sorunsuz atlatırım tekrar gebe kalsam. Çok teşekkür ederim 🌸

X