2.çizgi göremiyorum seni

sulexsule

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
371
5
adetim 4 gün gecikti test yaptım 2. çizgi bence yok eşime göre silik belli belirsiz var diyor bende görüş bozukluğumu var yoksa hakikaten varmı o çizgi paylaşmak dertleşmek istedim arkadaşlar:KK19::KK19::KK19:

benimde aynısı oldu. adetim 5 gündür yok 2 tane test yaptım negatif çıktı. ama her gün kusucak gibi midem bulanıyo akıntım çok fazlalaştı. pazartesi kan testine gidicem. hadi hayırlısı inşallah hamileyizdir :)

canım ben adet günüme 4 gün varken kan testi yaptırdım 8.80 çıktı doktorum
yarın bida istedi ve ayrıca 2 günlük hamilelik bile kanda çıkıyormuş benim test sonucu
kağıdımda şöyle yazıyo
5 - 50 = 2 gün 1 hafta bence yaptırın kan testini inşallah hamilesinizdir

Ben de 4 gün gecikince idrar testi yapmıştım,2.çizgi silik çıkmıştı.Ama silik çizgi de sonucun pozitif olduğunu gösteriyor,hatta aldığın testin içindeki bilgileri okursanız silik çizgiden bahsediliyor genelde.
3-4 gün sonra tekrar idrar testi yapıp daha net bir sonuç alabilir veya hiç beklemeden kan tahlili yaptırırsanız daha hızlı ve kesin sonucu alırsınız.

dün yaptığım testler negatifti. bu akşam yeniden test yaptım 2. çizgi silik çıktı. sabahtan hastaneye kan tahlili için gidicem. banada dua edin kızlar.

Bu testlere güven olmuyor ne yazık ki adetim 9 gün geçtikten sonra evde test yapmıştım ona rağmen çok silikti 2. çizgi. kan testinde belli olmuştu hem de 4 haftalıktı. İnşallah hamilesindir arkadaşım yarın güzel haberlerini bekliyoruz.

Benim 2 gün geçti uzun bi süre değil ama umutlanıyor insan işte..Eşime 14 şubat hediyesi vermek istiyorum..Ama umudumu kaybettim hiç anne olamaycakmışım gibi geliyor

adetim 4 gün gecikti test yaptım 2. çizgi bence yok eşime göre silik belli belirsiz var diyor bende görüş bozukluğumu var yoksa hakikaten varmı o çizgi paylaşmak dertleşmek istedim arkadaşlar:KK19::KK19::KK19:

canım ınallah vardır esler bu tarz konularda daha dıkkatlı ve gercekcı oluyor bence esının gordugu cızgıyı yabana atma derım :) ınsallah gonlunce olur ınsallah hamılesındır .. hemn bı kan testıne gıt bence ..

canım ben adet günüme 4 gün varken kan testi yaptırdım 8.80 çıktı doktorum
yarın bida istedi ve ayrıca 2 günlük hamilelik bile kanda çıkıyormuş benim test sonucu
kağıdımda şöyle yazıyo
5 - 50 = 2 gün 1 hafta bence yaptırın kan testini inşallah hamilesinizdir

hayırlı olsun allah kucagınaza almayı nasıp etsın.. bızım ıcınde dua edın neolur ..

dün yaptığım testler negatifti. bu akşam yeniden test yaptım 2. çizgi silik çıktı. sabahtan hastaneye kan tahlili için gidicem. banada dua edin kızlar.

hayırlı olsun ınsallah kan testınden ıstedıgın sonucu alırsın ..

İdrar testleri ne yazık ki kan testleri kadar hassas olmuyor
bende idrar testi yapmıştım silik çizgiyi bırakın gölge falan
çıkmamıştı kan testinde çıktı Rabbim sizede nasip etsin

X