2 ci postum bebek dişi hakkında bilginize ihtiyacm var

solmelegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
133
34
24
Kızlar düşme konusunu özet geçiym
14 aylık kızım yeni yürümeye başladı
Eşimle onu oynatırken bir anda düştü ağzını üniteye vurdu üstte 2 dişi yeni çıkmıştı düşme sonucunda dişi darbe aldı agzi cok kanadigi icin ilk dişini gormedik dudaginin üstü sandik sonra farkettim ki dişinin biri yok kırıldı sandık
Hastaneye götürdük diş röntgeni çekildi meğersem dişi darbeyle içine girmiş
Doktor 10 gün dikkat edin sert cisimler agzina koymasın parmağı dahil dedi 10 gün içinde bakacağız dişi kendiliğinden geri geliyormu gelmiyormu bakacagiz dedi gelmezse o zmn tekrar geldiğinde sürece bakariz dedi başka bişey söylemedi ısrarla
Acaba o içine kaçan diş tekrar geri çıktığında düşermi yoksa yeniden mi uzar başına böyle bişey gelen oldugumu ve hiç duydunuzmu
Çok merak ediyorum rabbim hiç bir evladımızın kılına bile zar vermesin insallah

Aynısı başıma geldi.
Kızım düştü ve dişi kırıldı zannettik. 2 gün sonra dudağı sis uyandı. Doktora gittik rotgen çekildi ki içine batmış meğer dışı. Onu doktor çekti zaten düşecek on disiydi. 4-5 yaşındaydı kızım o zaman.

Sizin çocuk büyükmüş yine benim bebek daha 14 aylık bide daha yeni çıkmaya başlamıştı ondan soru aklimda kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…