2 aylık hamilelikte Beta HCG düşer mi?

pelinnnnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
4
0
35
Merhaba,

8 haftalık hamileyim, kese ve kalp atışı mevcut. Her şey yolunda anca Beta HCG değerim 34binden 30bine düşmüş. Herhangi bir kanama yok ve ben bu düşüşten sonra da kalp atışlarını duydum. Evet bu saatten sonra beta dan takip etmek önerilmiyor ancak sebebini çok merak ediyorum. Düşük mü yapacağım, fikri olan var mı?:KK43:

hayır ama referans değerleri aynıydı. gebeliğim sisteme düşünce sağlık ocağından arayıp kan testi istediler tesadüfen orada gördüm düştüğünü:KK43:
internetteki kaynaklara göre ilk 3 ay max seviyede olmalıymış.

Kalp atisida duyulmuş neden beta bakıldı anlamadım. Aynı yerde mi kan verdiniz
hayır ama referans değerleri aynıydı. gebeliğim sisteme düşünce sağlık ocağından arayıp kan testi istediler tesadüfen orada gördüm düştüğünü:KK43:

yapılan hastaneye göre sonuçlar değişiyor referans değeri aynı olsa da bir yerde 300 çıkan diğer yerde 500 çıkabiliyor endişe etmeyin bence kanamanız vs yoksa

Saglik ocagiyla hastane değeri aynı olmayabiliyor her laboratuvar farklı sonuç verebilir. Tekrar kalp atışı duyulduysa doktor Bi sorun gormediyse korkmayin sorun olacağını sanmıyorum.

X