Çocuk Hastalıkları 2 Aylık Bebeğim ve Reflü

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

olympiass

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2016
1.476
1.765
Kızlar merhaba.bırbucuk ay once dogum yaptım. Bebegım ıkınmaktan kıpkırmızı oluyor.uykusunda bile ıkınıyor.gazını cıkarmak ıcın cok cabalıyorum bazen cıkıyor bazen cıkmıyor.biogaia işe yaramadı.masajlar işe yaramadı.sıcak havlular bıraz rahatlatti.
Gunde altı defa hıckırık tutuyır gecmıyor.kızım aglıyor hıckırmaktan yoruluyor. Hep ciğneme hareketş yapiyor. agzına gerı gelıyor emdiği.
Kendını geriye atiyor.vs vs

Doktor refludem süphelendş,bence de reflü. Reflğ yatagı sipariş ettim ama tecrübeli annelerden neler yapabılırım oneri beklıyorum cok zor durumdayım.gecem gjnduzum kalmadı kızım cok hızursuz .hıckırırken boguluyor neredeyse.bazen nefessiz kalıyor.

İlk kızıma nursey Harvey kullandik başka bir şey ise yaramamisti ama anlattığın gibi de degildi. Az biraz da zeytinyağı icirsen diye düşünmedim değil çünkü en azından hem sağlıklı.

Cvpladiğin için cok teşekkur ederim. Nurseyi araştiricam.reflu yatagı baya şyi geldi.süt ve süt ürünlerini kestim.alerjısı olabılırmıs.ızlıyoruz bakalım

X