2 ay sonra nisanim var kilo vermem lazim

Öncelikle hayırlı olsun nişanın şimdiden:KK66:
Boyun kilon kaç canım?

Tesekkur ederim . boy 174 kilo 85-86
65-70 olsam cok iyi olacak ama kilo verecek herseyi denedim olmuyo :KK43:
Endokronoloji bölümüyle görüştün mü? Belki hormonlarında bişey vardır. Ben de 2-3 ay diyetle uğraştım. 80 kg falandım. Ayda 1 kilo ya veriyordum ya veremiyordum. Ki spor diyet çok iyi devam ediyordum. B12 vit ve bazı değerlerim düşük çıktı. Metabolizmam çok yavaş çalışıyormuş. Şu an tedavi oluyorum. 62 kiloya düştüm 3 -4 ayda

Suan kendi diyetisyenimden aldigim diyetle ayda 4 kilo verebiliyorum onun disindaki caylar yontemler ise yaramiyor. Ve ayda 4 kilo benim icin yeterli degil. Ne yapacagmi bilmiyorum :KK43:

Suan kendi diyetisyenimden aldigim diyetle ayda 4 kilo verebiliyorum onun disindaki caylar yontemler ise yaramiyor. Ve ayda 4 kilo benim icin yeterli degil. Ne yapacagmi bilmiyorum :KK43:
Önünde bi nişanının olması seni kamçılamak adına güzel aslında. Ama 2 aylık olarak düşünme. Sen istesen ayda 10 kg da verebilirsin ama kasların erir. 10 kg vermiş gibi durmazsın. Allah korusun sağlığından bile olabilirsin. Ayda 4 kilo ideal. eğer günde 1 saatini spora ayırırsan daha fazla vermiş gibi durursun. Acele etmemekte fayda var. bu iş sabır işi. Nişanına kadar 8 kg verirsen 72 kg olursun ki boyun uzun kaldırır 72 kiloyu bence

Benim de 1 ay sonra sözüm var :KK60: 84.3 ile başladım şu an 80 kiloyum. Söze kadar ancak 75 felan olurum galiba :KK43: keşke 70 bari olabilsem spor da yapıyorum. Aynı dertten muzdaribiz kardeş ya :KK69:

şimdiden hayırlı olsun bende 12 gündür 9 lu çay kullanıyorum ama aktardan tek tek alıp yapıyorum yani poşet çay olanından değil. 2 ayda o istediğin kiloyu verdirtirmi bilmiyorum ama muhteşem şekilde tokluk hissi veriyor günlük alman gereken kalorinin dışına çıkmazsan ve birazda spor yaparsan istediğin kiloya yaklaşabilirsin diye düşünüyorum ben spor yapmama rağmen 2 kilo verdim bakalım devamı gelir inş :)

Canım durmadan aklına geldikçe sürekli mekik çek. Düzenli mekik çekince o kadar işe yarıyor ki. Hem genelde azıcık göbüş gitti mi daha zayıf görünüyor insanlar. Kulağına küpe olsun, istikrarla yaparsan cidden faydasını görürsün.

X