2 ay oldu yok yok ve yine yookkk

BeHaPpY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
175
0
senağlamamerhaba kızlar 3 senelik evliyiz.3 aydır bebek sabibi olmak istiyoruz.kontrol için hastaneye gittim.hormonlarıma bakıldı alttan ultrason çekildi doktorum bi sorunum olmadıgını söyledi.bende adet düzensizliği var 15 gün sonra falan sarkabiliyor adetim.doktora gittiğimde de 1 hafta geçmişti.testte beta hcg <0.1 yazıyodu.adet düzensizliğim için doktorum bana progeston verdi ve adetimin 15.günü içmeye başlamamı söyledi.ama 3 hafta geçti neredeyse ben hala adet olmadım.dün başka bir yerde yine kan testi yaptırdım.bunda da <2 yazıyordu.bu <0.1 veya <2 neye göre değişiyor?birde adetimin sökülmesi için doktor dün bana farlutal verdi.acaba başlasam mı içmeye?sanki ben hala ümitliyim.ne bileyim adetimin kendiliğinden gelmesini mi beklesem yoksa.ama olsaydıda kanda cıkardı dimi?kafam cok karışık.teşekkürler şimdiden...

Allah dilerim kısa sürede bebişinizi verir.. Bende de var adet düzensizliği ve vücudum kist üreten bi vücut ilaçlarada alerjim var bilmiyorum ilerde napıcam..
Bence dr Verdiyse iç sökülsün adetin..

Allah dilerim kısa sürede bebişinizi verir.. Bende de var adet düzensizliği ve vücudum kist üreten bi vücut ilaçlarada alerjim var bilmiyorum ilerde napıcam..
Bence dr Verdiyse iç sökülsün adetin..

saol canım.sana da Allah şifa versin.hiç içmedim adet düzenleyici de ne bileyim dedim ya hala ümidim var acıkcası.bakalım1-2 gün sonra içerim sanırım.

canım daha 3 ay olmuş sabet istersen ben 6ay bekledim önümüzdeki ay doktora gidicem..sorunun çözülecektir inş..allah gönlümüze göre versin..

canım daha henüz 3 ay denemişsiniz. bense nerdeyse 3 yıl olacak ve halen mucizemi bekliyorum, ki benim pkom var. yani bi sürü ilaç kullanıyorum. benden daha uzun bekleyenlerde var 5-6-7 yıl bekleyenler var. bence acele etme ve sabret. inşallah tez zamanda sende bebeğine kavuşursun

canım daha henüz 3 ay denemişsiniz. bense nerdeyse 3 yıl olacak ve halen mucizemi bekliyorum, ki benim pkom var. yani bi sürü ilaç kullanıyorum. benden daha uzun bekleyenlerde var 5-6-7 yıl bekleyenler var. bence acele etme ve sabret. inşallah tez zamanda sende bebeğine kavuşursun

saol canım Allah hepimize sabır versin ve yardım etsin.

Adetleriniz zaten geç olduğu için, gecikmesini normal karşılıyor olmanız lazım.
Yani gecikmiş olması hamile olduğunuz anlamına gelmiyor.
Yaptırdığınız test sonuçlarıda negatif çıkmış zaten.
Doktorunuzun verdiği ilacı kullanmalısınız bence.
Doktorunuz vermiş sonuçta, siz gebelik olmuşsa diye kullanmak istemiyorsanız heralde ama,
gerekli testleri yaptırmışsınız, doktorunuza uyun bence.
Arkadaşların dediği gibi 3 ay uzun bir süre değil.
Ayrıca eğer çok kafanıza takılıyorsa yumurta takibi filan yaptırabilirsiniz bence,
yumurtlama da sıkıntı olma durumu olabiliyor bazen, ben de var mesela.
İnş en kısa zamanda nasip eder Rabbim bebeğinizi.

saol canım ilgin için.evet biliyorum adet düzensizliğim oldugunu ama hiç bu kadar olmazdı o yüzden ben bu kadar taktım.evt sonuçlar hep negatif bende buna alıştım artık sanırım az sonra ilaç içecem sanırım.hepinize çok teşekkür ederim :KK70:

X