2 ay oldu hala yok :(

ce_cey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2010
5
0
merhaba 23 yasındayım adetim bigün gecikmisti ve o gün kocamla iliskiye girdik ama iceri hic sperm girisi olmadı ama hala adet olmadım 2 ay oldu hamile olma ihtimalim var desem hic bi belirtisi yok simdiye kadar en kötü ihtimalle 2 haftalık hamile olmam gerekirdi ama ne gögüs agrısı ne mide bulantısı nede bas dönmesi var sadece tuhaf bi sekilde karnımda sislik var ama bazen iniyo yardım eder misiniz

Sen iki aydır yok diyorsun ama daha erken yani canım kendini çok fazla yıpratma ben de 7.aya girdim ve iki aydır dr gidip geliyorum yumurtalarım geç çatlıyormuş belki hamilesindir ama değilsen de çok üzülme ve önce git bir dr ve kontrol ol geç kalmadan

sadece hamile olup olmadıgımı bilmek istiyorum ya
bu haftalarda ne gibi belirtiler olur peki ?

e cnm test alıp yapmayı hiç denedinmi:uhm:

sadece teste bagımlı kalıp durmak istemiyorum önce bi bilgi toplayım sonra test yaparım diye düsündüm
eger test yanlıs cıkarsa buyuk hayal kırıklıgı olur bnm icin :s

bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz canım.ancak adetine yakın bi dönemde belki belirti olabilir.gebelik belirtileriyle adet belirtisi aynı olduğundan yanıltıcı olur.en iyisi adet gecikmesini bekleyip idrar testi yaptırmak.ya da adetine bikaç gün kala kan testinde de çıkar.ayrıca hiç sperm girişi olmadı demişsin.bu koşulda zaten hamile olman imkansız.

zaten benim suanda adet olmam gerekiyo aslında ama yok kafamı karıstıranda o zaten sperm girisi olmadı ama adette olmuyorum :s

o zaman mutlaka bi doktora git belli ki bi problem var.adet gecikmeis normaldir ama 2 ay adet görmemek uzun bi süre.

zaten benim suanda adet olmam gerekiyo aslında ama yok kafamı karıstıranda o zaten sperm girisi olmadı ama adette olmuyorum :s

sen 2 aydir adet görmedin ve hala da test yapmadim diyorsun nasil sabrediyorsun anlamadim ben!!!! ben olsaydim coktan yapmistim ve kan testi de yapmistim:))
sperm girmedi diyorsun ama sperm gelmeden önce bir sivi geliyor ondan bile hamile kalan oluyor yani olabilirisin hamis...
yazmanda da sanki hamile kalmak istemiyorsun giibi bir izlenim olustu bende....hadi hayirlisi...
bende bu hafta rahatsizlanmaliyim adet günüm yaklasti ama insallah olmam...

insallah hersey istediginiz gibi olur Allah gönlünüze göre versin
bende istiyorum bi bebegimin olmasını ama sadece adet gecikmesimi yoksa hamilelikmi onu anlayamıyorum testte yaptım az önce negatif ama ne kadar güvenebilirimki :s

eee canim, nasilsin?? rahatsizlandin mi yoksa bebis varmi??? ben cift cizgiyi gördüm hemde 2 kez...sükürler olsun:))) Allah sanada verir insallah, gönlüne olur insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…