2 ay çatlatma iğnesi

mom3

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2022
43
3
2 aydır çatlatma iğnesi oluyorum ama döllenmiyor regl oluyorum sebebi nedir sizce eşimde de problem yok

2 aydır çatlatma iğnesi oluyorum ama döllenmiyor regl oluyorum sebebi nedir sizce eşimde de problem yok
3 ay çatlatma iğnesi 4. Ay çatlatma iğnesi+aşılama oldum ve öyle hamile kaldım aslında yaşadığımız stres bile bir sorun

2 ay catlatma ignesinden sonra hsg cekilmistim tüplerim kapali sıvı dolu ve kapalı çıkmıştı tup bebek yaptim, yine baska bir arkdsimin iki ay catlatma ignesnden sonra hsg cekildi tüpleri açıktı hsgden bir ay sonra hamile kaldi yani hsg cekilmenizi tavsiye ederim

Çatlatma iğnesi kesin hamilelik değil malesef sadece sansi arttiriyor bir sorun olmasada olmayabiliyor yani ben 3 catlatma yaptim olmadi hsg cektirdim sorun yoktu hemen sonraki ay asilama yaptirdik yine olmadi aşılamadan sonra tamam artık olursa olur dedik 2 . Ay hamile kaldim toplam 17 ay bekledim bizim sorunumuz stresmis onu anladık

ben hsg filmi önceden cekilmistim tüplerm acıktı

evettt streste cok etkiliyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…