2. aşılamam tuttu

LILIES

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
5
0
46
merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende şuan hamileyim 2. aşılamam tuttu
hç ummadığım bir şeydi ama allah banada nasip etti.

tebrikler canım..benimde 2.aşılamam pozitifti ve şuan gün sayıyorum bebişim gelsin diye...:))) sorun neydi sizde..? ne kadarlık bebişin..? Allah kavuştursun...

arkadaşlar hayırlı olsun sizlere.ben aranıza yeni katıldım.aşılama için nerede yaptıracağımıza karar vermeye çalışıyoruz.sizler başarılı olduğunuza göre bilgilerinizi paylaşırmısınız.teşekkürler.

slm kızlar bendede polıkıstık over vardıı dun rahım fılmı cektırdık allaha sukur temız cıktıı 3 ay catlatma ıgnesı kullandık ama olmadıı sımdıı 2 ay kendı kendıne bırakalım dedı doktorum rahım fılmınden sonra kendılıgınden hamıle kalmalar olabılıyomus eger olmazsada asılamaya gececegız ınsallah olur

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende şuan hamileyim 2. aşılamam tuttu
hç ummadığım bir şeydi ama allah banada nasip etti.

tebrikler canım ALLAH analı babalı büyütsn kısmetse bende haftaya 2.aşılamamı olcakm umarım bende burdan müjdeli haberlerimi veririm belirtilerin nelerdi canım yazarsan sevinirim .TEŞEKKÜRLER

tebrikler canım Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..:Saruboceq:

tebrikler canım alahım kucağına almayıda nasip etsin sağlıkla büyütmen dileğiyle

canım tebrikler. çok sevindim adına. çok güzel bir süreç seni bekliyor :1hug:

X