2 aşılama ve negatif 11 gün

Gamze me

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
86
41
37
merhaba arkadaşlar ben çok konu açtım ve çok üzülüyorum ama yine de bir umut diyor içim lütfen bu durumda olanlar yazabilirsiniz testim ikinci aşılama ve negatif 11 günüm iğne yapılmadı kendiliginden catladi 2 yumurta vardı benim bir tüpüm dar diye gebelik olmuyor şimdiden teşekkürler

Canım hala olmamasına üzüldüm. Aynı durumdayım. İkinci aşılamam da negatif. Ben rahim filmi isteyeceğim bu ay. Psikolojik olarak çok yoruldum. Bir an önce gelir umarım bebişlerimiz.

Canım hala olmamasına üzüldüm. Aynı durumdayım. İkinci aşılamam da negatif. Ben rahim filmi isteyeceğim bu ay. Psikolojik olarak çok yoruldum. Bir an önce gelir umarım bebişlerimiz.
inşallah ya rabbim kesinlikle ama aşılama yapmiyacam artık çünkü yoruyor ve yıpratıyor bekleyip biriktirip tüp Bebek merkezlerin kapısını calacaz allah aratirmasin

inşallah ya rabbim kesinlikle ama aşılama yapmiyacam artık çünkü yoruyor ve yıpratıyor bekleyip biriktirip tüp Bebek merkezlerin kapısını calacaz allah aratirmasin
Tüp bebek süreci gözümde çok büyüyor. Umarım gerek kalmadan bebişlerimiz gelir. Aşılama da masraf doğru diyorsun. Belki boşu boşuna aşılama oluyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…