2 arada 1 deredeyim

malatya44_ayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2009
90
7
arkadaşlar ben 2 yıldır evliyim ilk zamanlar 2 ay korunduk sonra bir türlü gebe kalamadım tedavi gördüm ama nafile yanlız benim sıkıntım arada deredeyim aslında çok istiyorum gebe kalmak her ay gebe kalamayınca olsun diyorum yasım küçük,tayinim çıkıp gidince olur diyorum,yeni evliyim diyorum,hemen hamile klamam diyorum,ve bir sürü seyler ama cocuktaistiyorum yani züğürt tesellisi memlekete gitme vakti müsait bir bahane buluyorum derken o bahaneye ben bile inanıyorum ne eşimde nede bende bir sorun yok doktor psikolojik dedi acaba ben bilinç altımda gebeliği engelliyormuyum bilinçaltı çözümlemesine mi gitsem psikoloğamı gitsem biryere gitmesemmi ne yapıcam sasırdım valla arkadaslarım bu ara diyorki iyibişey anlatıyorsun ama sonu hep olumsuz hep kötü düşünüyosun aman kızlar ne olur bana akıl verin yok mu psikolog filan bana cvp verecek :gitme:

Canım bence böyle rahat gamsız takılanlar vardır ya onlar gibi olmaya çalış.Çok dertlenme fizyolojik bir şey yoksa hamile kalman için demekki zamanı vardır.Zamanı gelince olur benim ablam ilk geceden hiç korunmadı istiyordu çünkü ama 1 sene sonra oldu.Bünyeden bünyeye değişiyor.San yorma kafanı bence ortada hiç sorun yok sende hassasiyet oluşmuş.bebek isteyen herkeste ilk zamanlar böyle sıkıntılar oluyor.Sen bol bol dua et Rabbimize hani şu aralar ailenize 3, kişi katılması içinopuyorumnanaktan
Rabbimiz diyorki siz bana bir adım gelin ben size yüz adım geleyim.Siz benden isteyin ben vereyim.O annemizden daha şefkatli eğer şuan olmuyorsa senin için mutlaka vardır bir hayrı.Yoksa dualarını kabul buyururdu.

evet bende aynen öyle yapıyorum bol bol dua ama bazen gebe kalamayınca daha yeni evliyim diyorum daha benim yasımdakiler bekar diyorumm acaba iyimi ediyorum yoksa beynimde engelliyormuyum offf yardımcı olunn

Zaten sıkıntı olmadığını söylemişler. Doktorların en büyük tavsiyesi, stresten uzak durmak. Olacak mı, olmayacak mı korkusu, iyice durumu zorlaştırıyordur. Rahatla, hayırlı zamanda bebeğin kucağında olacaktır inş. Rabbim büyük, ol dedi mi olur.

Stres insani psikolojik olarakta fizyolojik olarak da etkiler fakat hamile kalamanin psikolojik oldugunu ilk kez duyuyorum inanin. Doktorlar sebebini bulamadigi seylere psikolojik deyip cikiyorlar.

Son düzenleme:
Stres insani psikolojik olarakta fizyolojik olarak da etkiler fakat hamile kalamanin psikolojik oldugunu ilk kez duyuyorum inanin. Doktorlar sebebini bulamadigi seylere psikolojik deyip cikiyorlar.
ben tedavi gördüm netice alamayınca doktorum stresten kurtul bişeyin kalmaz dedi tatil önerdi bizde gittik gideli 2 ay oldu fakat henüz bişey yok

ben tedavi gördüm netice alamayınca doktorum stresten kurtul bişeyin kalmaz dedi tatil önerdi bizde gittik gideli 2 ay oldu fakat henüz bişey yok

bayanda erkekte de hersey normalse gebelik olusmuyorsa buna psikolojik denmesi uygun degil ama sizin durumuznuz farkli ise tedavi gorme ile alakasini bilmiyorum.

Insallah yakin zamanda bebek haberini aboshayallersmilelirisn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…