Bebek İkinci El 2-4 yaş arası markalı temiz kız çocuk kıyafetleri

aslasya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2013
133
5
H M marka deri mont tertemiz ve çok şık siyah renkli-altına almıştım puma siyah ayakkabı -andywawa krem rengi kadife pantolon-panço salopet elbise-lome mavi fitilli kadife pantolon-matilda baby marka çok şık pantolon-benetton marka neredeyse kullanılmadı kot pantolon-zara marka kot pantolon-mothercare marka asker yeşili çok şık pantolon-lome marka kot etek-lome markalar özdilekten alınmıştır-hm kahverengi örgü bolero-pembe fitilli kadife etek lome marka-hm marka ekoseli çok şık mont-topolino marka çok güzel trençkot ve kahverengi kalın çok şık kaban.topolino almanyadan gelen kıyafetlerden-adidas 25 numara spor ayakkabı yeni gibi tertemiz çok çabuk küçüldü.burdan resim yükleyemedim isteyenlere mail adreslerine yollayabilirim resimleri.ayrıca çilek flower çok az kullanılmış uyku seti bebetto marka pike takımı vardır.

merhaba, ozelden mail adresimi gonderdim size. ozellikle mont, trenckot, kaban ve kot ariyorum ama digerlerini de mutlaka gormek isterim. tesekkurler.

özele msj yazma hakkım maalesef yok kızım 1,5 yaşında hepsini görmek istiyorum ama nasıl görebilirim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…