18 yaşındayım yardım edin:(

Utangackizce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2017
4
0
24
Öncelikle merhaba, buraya yazmaktan başka çare bulamadım ve inanın ne yapacağimi öğrenebileceğim tek yer burası cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim ben bu yaşıma kadar hiç ağda yaptırmadım, bu konuda herhangi bir yönlendirenim de olmadı açıkçası bende kendi başımın çaresine bakmak zorunda kalarak mecburen jilet kullandım ve artık o kadar çok rahatsız olamayan başladım ki hatta bir suredir sadece kesiyorum :KK43:(( ve alt kisimlara doğru jilet değdirmeye korktugum için tüyler gereğinden fazla uzadi üniversiteye baslicam ve artik bi çözüm bulmak istiyorum agdaya gitmeye utaniyorum uzun olduğu için biraz ondan önce ne yapmaliyim makat bölgesinde dahil :KK43: çok utaniyorum lütfen yardimci olun

Ben yardımcı olamıycam jilet kullanıyorum çünkü:KK45:
Oraya ağda yapana da şaşırıyorum. Yaa o kadar acı çekilir mi bi kez denemeye kalktım sadece bidaha töbe:silah:
Tüy dökücü krem filan dene olmazsa

Öncelikle merhaba, buraya yazmaktan başka çare bulamadım ve inanın ne yapacağimi öğrenebileceğim tek yer burası cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim ben bu yaşıma kadar hiç ağda yaptırmadım, bu konuda herhangi bir yönlendirenim de olmadı açıkçası bende kendi başımın çaresine bakmak zorunda kalarak mecburen jilet kullandım ve artık o kadar çok rahatsız olamayan başladım ki hatta bir suredir sadece kesiyorum :KK43:(( ve alt kisimlara doğru jilet değdirmeye korktugum için tüyler gereğinden fazla uzadi üniversiteye baslicam ve artik bi çözüm bulmak istiyorum agdaya gitmeye utaniyorum uzun olduğu için biraz ondan önce ne yapmaliyim makat bölgesinde dahil :KK43: çok utaniyorum lütfen yardimci olun
Bende ilk senin gibiydim. İnan bana senin gibi çok var ki neler neler gidiyor kuaförlere ilk yaptıran sen degilsinki. Bence acımıyorda abartıyolar bak ben senelerdir ağda yaptırıyorum arada jilette atıyorum sonea yine ağda. Çıkınca tüğ gibi hafifliyosun git yaptır bence utanmanı gerektircek bsey yok herkes yaptırıyor

Artık 18 yaşına gelmişsin. LAzer yaptır kurtul. Mümkünse annene, ablana danışarak, güvenilir bir yere yaptırırsan jilettir, ağdadır gibi dertlerin kalmaz.

Utanilcak ne var canım...
Ağdaya giden her kadinin orasi killi... killi olmasa ağdaya gitmez. Yani gitme sebebi kil.

Git yapdir. Hatda ilk sefer icin normalde gitmek istediğin yere gitme. Orda güzel bir alsinlar sonra fix gitmek istediğin ağacıya gidersin.

Lazer dene canım. Ben ilk ağdayla başladım o zamanlar küçüktüm büyüdükçe özel bölgelerim kararmaya başladı. Lazere gittim ve kurtuldum. Şuan beyaz ve tüysüz o bölgeler

Bende ilk senin gibiydim. İnan bana senin gibi çok var ki neler neler gidiyor kuaförlere ilk yaptıran sen degilsinki. Bence acımıyorda abartıyolar bak ben senelerdir ağda yaptırıyorum arada jilette atıyorum sonea yine ağda. Çıkınca tüğ gibi hafifliyosun git yaptır bence utanmanı gerektircek bsey yok herkes yaptırıyor
Yani jiletten dolayı dağılmış ve sertleşmiş kıllar Beni biraz utandiriyo ve ağda için ne kadar uzunlukta olması gerektiğini bilmediğim için gidince daha da utanmak istemiyorum ama kafaya koydum gidip kurtulucam tesekkur ederim bu arada :KK54:

Utanilcak ne var canım...
Ağdaya giden her kadinin orasi killi... killi olmasa ağdaya gitmez. Yani gitme sebebi kil.

Git yapdir. Hatda ilk sefer icin normalde gitmek istediğin yere gitme. Orda güzel bir alsinlar sonra fix gitmek istediğin ağacıya gidersin.
Aa evet mantıkli bu jiletten dolayı biraz dagilmis olmalari beni utandiriyo ama gidicem başka care yok asmam lazim artik bunlari tesekkur ederim bu arada

Lazer ne kadardir tahmini ailem karsilar mi pek emin değilim de :KK43:(
tavsiyem üniversite hastanelerine gitmen ama tabi seans başı istediğin bölgeler için para yatırmak zorundasın. ailenle konuş olduğunuz yerdeki hastanelere danışın onlar fiyatları söyler zaten ona göre bir yol çizersin kendine. ilk olarak biraz fazla verirsin ama tüyler azaldıkça fiyatlar da azalıyor

X