18 Aralık ameliyat tarihim kızlarr

ayyy simdi seni tatli heyecan almisdir..hersey ALLAH in izniyle yoluna giricek merak etme...ameliyatin bi olsun bitsinn bu halini dusuneerek tebeessum ediceksin...ALLAH yardimcin olsun mucuksss...:KK6:

teşekkür ederim canım bugün testleri filan yaptırdım cuma ankara yolcusuyum inşallah güzel olur :18:

açelya bu arada albümüne baktım burnun harika :) bu kadar güzel olurdu ancak Allah nazardan saklasın güle güle kullan tatlım :79:

bebem insallah ALLAH seninde gonlune gore verir....tsk ederim begendine sevindim...sen kime ameliat olucakdin...sanada bise kalmadii...eheuhuu tadini cikarr su anki hallerini bolca cek...ameliyatdan sonra vay be bu benmiydim eskiden diceksin.:KK43:):86:

bebem insallah ALLAH seninde gonlune gore verir....tsk ederim begendine sevindim...sen kime ameliat olucakdin...sanada bise kalmadii...eheuhuu tadini cikarr su anki hallerini bolca cek...ameliyatdan sonra vay be bu benmiydim eskiden diceksin.:KK43:):86:

tatlım ben aslında ankarada olcaktım ama bugün iptal ettim senin burnunu gördükten sonra emre beye olmaya karar verdim :KK66: 29 aralıkta emre beye ameliyat olucam :KK64:

tatlım ben aslında ankarada olcaktım ama bugün iptal ettim senin burnunu gördükten sonra emre beye olmaya karar verdim :KK66: 29 aralıkta emre beye ameliyat olucam :KK64:

abboooowwwwwwwwwwww vallah de:))) hayirlisi bebemm..mavis doktoruma ebden kocaman selammmmm

aaaa canım sen de mı amelıyat oluyorsuuuunnnn
hıc haberım yoktu bak :)
bende ınsallah ocak ta olucam ılk haftası ya da ıkıncı haftası :)))
askerden baska konusacak seyımız olsun yahu :KK9: hep asker hep asker nereye kadar :KK53:
sımdıden gecmıs olsun canım :KK16:

aaaa canım sen de mı amelıyat oluyorsuuuunnnn
hıc haberım yoktu bak :)
bende ınsallah ocak ta olucam ılk haftası ya da ıkıncı haftası :)))
askerden baska konusacak seyımız olsun yahu :KK9: Hep asker hep asker nereye kadar :KK53:
Sımdıden gecmıs olsun canım :KK16:

ayy çok şaşırdım walla tatlım :KK52:
Sen kime olcaksın canım ??

canımmm hayırlı olsunnn ben senden ccesart alırım artık inş sorunsuz geçirirsin ameliyatını :KK76:

ayy çok şaşırdım walla tatlım :KK52:
Sen kime olcaksın canım ??

cemil tugay :)
yemın torenı tarıhının kesınlesmesını beklıyordum :)
ocak ın ılk haftası ınsallah olucam :)
yemın torenınden doner donmez randevu alıcam cemil bey den amelıyat ıcın :KK52:

yok revizyon deil canım ben ilk kez ameliyat olcam zühtü beyde olcaktım vazgeçtim nedense
şimdi emre beyde olcam ist.da
Umarım dilediğin gibi olur. Benimde Ankarada aklımda olan isimlerden biri zühtü bey ama kalbim Barış çakır diyor...hakkımızda hayırlısı olsun, herkes içine sinen burunlara sahip olsun :-)

X