17 yaşında botoks yaptırılabilir mi?

minikorganizer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2017
216
81
başlıkta da görüldüğü üzere 17 yaşındayım ve botoks yaptırmak istiyorum.Bu isteğim keyfi bir istek değil.astım hastasıyım ve göz altlarımda aşırı bir şekilde çökme ve morarma mevcut,dışarıda gören herkesin dik dik bakmasından ya da dövdüler mi diye sormasından sıkıldım,kapatıcı sürünce de kapanmıyor alttan morarıklık gözüküyor ve daha da berbat hale geliyor.Sizce göz altıma botoks uygulaması yapılabilir mi?

Göz altı mor olan bi sürü insan var genetik oldugu icin ömür boyu öyle kalıyor çoğunda.
Artı gözleri de baygın duruyor genelde ama dışarıdan cidden size battığı gibi durmuyor. Gayet sempatik duruyor bence. Çok rahatsız oluyosan kapatıcıyla kapat . Kapandıgı kadar kapansın kusursuz olmak zorunda değil

Botoksa filan girişme kendinle barış..
aynada kendini cok incelediğin için sana batar ama dışarıdan kötü durmuyor.

Botoks 17 yaşında yapilabilirse soruna çözüm olacaksa bence yaptır ama gözaltı morlugunda ise yarıyor mu bilmiyorum.iyi bir estetik cerrahla görüş doğru bilgi al.ucuza yaptırma sonuçları çok kötü olabilir.

Morluklar için ışık dolgusu yapılıyor botoks tamamen kırışıklık için yapılan bir uygulama. İkisi de kalıcı değil malesef genetik olan göz altı morlukları tamamen geçmiyor bende çok araştırdım ama hâla cesaret edemedim

Canım morluklar için ışık dolgusu yapılıyor botoks değil. Önce vitamin değerlerine baktır derim ben. Vitamin eksikliği yapabiliyor bazen. Genetik se zaten laf yok. Ama bence 18 yaşını doldurmayı bekle. Bu süre zarfında da iyice araştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…