17 haftalık düşükten sonra bitmeyen kanama

Ardnlina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2018
3.358
9.676
Merhaba hanımlar 27 masıyta 17 haftalık bebeğimi kaybettim kürtaj olmadım normal doğum yaptırdılar. Düşükten sonra şiddetli kanamam olmadı 15 gün sürdü sonra durdu. Bir hafta sonra tekrar başladı önce leke sonra 3 günlük kanama durdu. 10 gün geçti tekrar başladı 3 gün 5 gün sürdü yine 10 gün geçti bugün tekrar oldum bunu daha önce yaşayan var mı? Normal mi? Doktor baktı parça yok demişti.

Doktorunuzla gorusun parca kalma ihtimali olabilir genelde parca kalmasindan supheleniliyor belkide adette olmus olabilirsiniz

Normal deil, benım de 21 haftalık erken dogumumdan sonra kanamalarım oldu, hatta ıcerıde parca kaldıgı ıcın, dogumdan 15 gun sonra kurtaj oldum, adetle atılacak kucuk bi parca yuzunden siddetli kanama yasadım.. Doktorum 2 ay dogum kontrol ılacı kullandırdı, hem adetim duzene girsin, hem de rahımi desteklesin dıye.. Muhakkak doktora gidin..bır de kanama yuzunden enfeksıyon olmayın..

Mutlaka doktora gidin benzer bişey benimde başıma geldi ve yaklaşık sadece ara ara 2-3 kesilmeyle yaklaşık 4 ay sürdü kimse bir neden bulamadı bununla alakalı bende bir konu açmıştım
Ben iki gebelik geçirdim ve ikisindede çok kolay hamile kalmıştım şimdi ise yumurta sayım azalmış ve bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz doktor belkide o dönemde bir hasar almış olabileceğimi söylüyor çünkü ben hep rutin kontrollerimi olurdum bir sıkıntım yoktu lütfen ihmal etmeyin

2_3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…