17 hafta kalbinin durması sebebsiz

Rabiaa uygun 12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
8
1
27
Merhaba arkadaşlar ben tüp bebekle hamile kaldım ve 17 hafta sebebsiz bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim ve ölü doğum yapmak zorunda kaldım malesef benim durumunda olup sonrasında sağlıklı gebelikler yaşayan varmı varsa da ne kadar ara verdiniz

Merhaba arkadaşlar ben tüp bebekle hamile kaldım ve 17 hafta sebebsiz bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim ve ölü doğum yapmak zorunda kaldım malesef benim durumunda olup sonrasında sağlıklı gebelikler yaşayan varmı varsa da ne kadar ara verdiniz
Kan pıhtılaşma testine baktırdınız mı? Kan sulandırıcı kullanıyor muydunuz

Fetal DNA yaptırmış mıydınız? Veya ikili test? Kromozomal bi bozukluk olabilir mi?
Evet yaptırdım bir sorun çıkmadı 3 tarama testide yaptırdım onda da bir sorun yoktu doktorum böyle anı ölümler olabiliyor anne karnında dedi doğduğunda da kordon dolanması vardı ama doktorum dogarkende olmuş olabilir ondan olduğunu sanmıyorum dedi

Başınız sağ olsun. Ben de yaşadım maalesef 2 sene önce 19+4 kalbinin durması nedeniyle ölü doğum yaptım. Sonra yaptırdığım testlerde pıhtılaşma sorunu çıktı. Şimdi yine hamileyim. Kan sulandırıcı kullanıyorum.

Offf yemin ediyorum okurken bile içim gitti sizi düşünemiyorum dualarimdasiniz insallah tez vakitte sağlıklı yavrularınıza kavuştursun rabbim. Benim kayıplarım pıhtılaşmadan oldu ayrıca öyle çok bir pıhtılaşma oranı yoktu

Ölü doğumdan sonra 1,5 sene hamile kalamadım bence sebebi psikolojikti. Çok çok etkilendim😔😔 terapiye başladıktan sonra 2 kere daha hamile kaldım kimyasal oldular. Bu 4.gebeliğim. 12. Haftadayım. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah 🤲 size de en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim.

Başınız sağ olsun. Ben de yaşadım maalesef 2 sene önce 19+4 kalbinin durması nedeniyle ölü doğum yaptım. Sonra yaptırdığım testlerde pıhtılaşma sorunu çıktı. Şimdi yine hamileyim. Kan sulandırıcı kullanıyorum.
Sağolun. Sizin de başınız sağ olsun. Bende pıhtılaşma iğnesi kullanacak kadar olmadığını söylediler ama tekrar hamile kalırsam her ihtimale karşı kullanicaz dedi doktorum ama tekrar hamile kalmaya da korkuyorum önceden sadece hamile kalamama korkum vardı şimdi kalıp tekrar kaybetmekten de korkuyorum

Sağolun. Sizin de başınız sağ olsun. Bende pıhtılaşma iğnesi kullanacak kadar olmadığını söylediler ama tekrar hamile kalırsam her ihtimale karşı kullanicaz dedi doktorum ama tekrar hamile kalmaya da korkuyorum önceden sadece hamile kalamama korkum vardı şimdi kalıp tekrar kaybetmekten de korkuyorum
Sizi o kadar iyi anlıyorum ki maalesef 😔😔 o korku hiç gitmiycek hamile kalsanız da geçmiycek. Kendimizi olumlu telkin ederek devam edeceğiz her zaman ☺️☺️ başka şansımız yok. Her gün aklıma neler geliyor bi bilseniz. Neden midem bulanmadı. Göğüslerim indi mi diye zehir ediyorum günleri kendime😔😔

Allah yardımcımız olsun. Ne diyim..

X