164 boy ve 50 kilo çok mu zayıf sizce?

mermadefendi

Çekil huzurumdan 👑
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2021
658
221
Evet bu dönem taktığım konu bu..Çevremdeki herkes kız erkek fark etmez sen hiç yemek yemiyor musun,rüzgarda uçacaksın,bir hastalığın mı var bilmem neler neler söylüyorvar ve artık bıktım psikolojim bozuldu resmen depresyona girdim 50 kilonun neresi zayıf anlamış değilim

Evet bu dönem taktığım konu bu..Çevremdeki herkes kız erkek fark etmez sen hiç yemek yemiyor musun,rüzgarda uçacaksın,bir hastalığın mı var bilmem neler neler söylüyorvar ve artık bıktım psikolojim bozuldu resmen depresyona girdim 50 kilonun neresi zayıf anlamış değilim
İnsanların dediklerine bakma ben bir aralar öyleydim sonradan kilo aldım su an 58 kiloyum kilo alınırda verilirde ama bence kötü değil mesela ben 50 kilo halimi daha cok seviyor beğeniyordum boyumuz aynı bu arada

Herkesin vucut yapisi farkli. Olaya bu acidan bakmak lazim. Benim boyum 1.62 kilom 52 bana bile ne kadar zayifsin, yemegin ucundan mi yiyorsun diyorlar. Oysa bana gore hic zayif degilim. Normal bir kilodayim. Hatta bir iki kilo basen bolgemden versem diyorum. Kilo almak gibi bir dusuncem hic yok kendimi en iyi ben biliyorum. Bence sizde kimseyi takmayin.

Yani yani duruma göre değişir, yağ ve kas oranını bilmek lazım:) 1.64 boyda 56 kg JLO var mesela, gayet atletik biri, çok sağlıklı bir yeme biçimi var ve çok disiplinli spor yapıyor. Ağırlık da kaldırıyor, kardio da yapıyor. Aynı boy ve kiloda göbeğinde yağ olan insanlr da var, JLO da var umarım anlatabilmişimdir:KK76:

Aynı kilodayız ve boydayız nerdeyse, bende aynı şeyleri duyuyorum ama ben bilincli olarak zayıfladım ve 50 kiloda olmayı seviyorum. Kendimi bu fizikle daha çok begeniyorum bana göre 1.60lı boylardaki kızlara balıketli olmak yakışmıyor. Ama sen nasıl rahat ediyorsan öyle yap. Kilo almak istersen al istemezsen de böyle kal. Kimin ne dediği zerre kadar önemli değil. Fiziğini bile kıskanıyor olabilirler.

Yani yani duruma göre değişir, yağ ve kas oranını bilmek lazım:) 1.64 boyda 56 kg JLO var mesela, gayet atletik biri, çok sağlıklı bir yeme biçimi var ve çok disiplinli spor yapıyor. Ağırlık da kaldırıyor, kardio da yapıyor. Aynı boy ve kiloda göbeğinde yağ olan insanlr da var, JLO da var umarım anlatabilmişimdir:KK76:
Ama 164 boyda 56 kiloda pek fazla yağ olmaz konu sahibinde de çok yağ yoktur tabii spor yapınca vücut çok daha güzel şekilleniyor sıkılaşıyor

Yok zayif degilsin, muhtemelen bunu soyleyenlerde kalca gobek de vardir. Bir de bu boy kiloya atletik vucut yaptin mi, super olursun

Benim boyum 1.68 45 kiloyum ben öleyim o zaman 😂 vallahi bana da çok zayıfsın falan diyorlar umrumda değil, sen kendini nasıl beğeniyorsan öyle kal. 1.64 olup 80 kilo mutluysan öyle olursun, 1.64 olup 50 kilo mutluysan öyle olursun. Tabii ki sağlığını etkilemediği sürece.
O kiloda kalmayı nasıl başarıyorsunuz, vücut yapınız mı öyle?

Önemli olan siz kendinizi nasıl buluyorsunuz, benim boyum 1.69 üniversiteye giderken 48 49 kiloydum, bana da diyorlardı rüzgarlı havada cebine taş doldur uçarsın diye, ama ben kendimi beğeniyordum o yüzden dert etmedim, şimdi 57 kiloyum şişkinlik vs olup göbeğim çıkmadığı sürece yine kendimi seviyorum, başkalarının ne dediğini önemsemeyin, ayrıca bence zayıf değilsiniz orantılı bir vücudunuz varsa ideal hatta :)

167 boy 51 kiloyum.
Öyle aşırı asirii bir zayıf duruşum yok.
Ama zayıfım, ne güzel işte 😍
Spor yapmıyorsanız yapın derim.
Hem sağlık için, hem sportif görünüm için.

Kendinizi beğeniyorsanız kafanızı takmayın bence. Bilemiyorum görünümünüz nasıl.

160 boy 56 kiloyum keşke 50 kilo olsam daha ne isterim. Bizim bu milletin zayıf insana hastalıklı gibi bakması nasıl aşilacak merak ediyorum. Sen kendini nasıl güzel goruyorsan öyle ol.

167 boy 44 45 kiloyum 😂 gören elbette nr kadar zayıfsın diyor ama kendimle barıştım insanların sözlerini hiç umursamıyorum siz de kendinizle barışmanızı tavsiye ederim. Adriana Lima olsanız neden gözünün üstüne kaş var derler çok takılmayın insanlara kendinizle barışın

Benim boyum 1.68 45 kiloyum ben öleyim o zaman 😂 vallahi bana da çok zayıfsın falan diyorlar umrumda değil, sen kendini nasıl beğeniyorsan öyle kal. 1.64 olup 80 kilo mutluysan öyle olursun, 1.64 olup 50 kilo mutluysan öyle olursun. Tabii ki sağlığını etkilemediği sürece.
Ayy ben de tamm böyleyim 😅 kendimle barıştım mutluyum sağlıklıyım önemli olan bu gerçekten

Kum saati gibi bır vücudun varsa 10 numara :) armut,elma ya da dumduz (hatsiz) bir vucutsa farkli durabilir. Ben 47 48 kiloyken dahi zayif durmuyordum. Göğüs ve kalca çıkıksa, bel inceyse harika. Suan 53 civariyim, 48 hedefim :) sen memnunsan kime ne kilondan

X