16 haftalık hamişim ama hiç karnım yok

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
selam kızlar 16 haftalık hamışim ama karnım çok az hiç jamile olduğum belli olmuyor

canım benimde 16 haftalıkken belli değildi hiç...20 li haftalarda belli olmaya başlarrrr:CüvCüv:şimdi 38 haftadayım artık sıkıcı gelmeye başladı biran önce bebğimin doğmasını sitiyorummgamyoncuiremsu

selam kızlar 16 haftalık hamışim ama karnım çok az hiç jamile olduğum belli olmuyor

Canım hamilelikte karının büyümüsesi aslında kişiden kişiye değişiyor. Ben oğluma hamileyken 16 haftalıkken millet beni 20 haftalık felan zannediyordu. Kocaman bir karnım vardı. Ama bazı arkadaşlarımın ise hiç belli değildi.Bende ozaman üzülüyordum benim karnım niye bu kadar büyük diye. Derler ya iç karnı geniş olan pek beli etmez diye. Ama bence daha erken. Hiç canını sıkma yavaş yavaş karnın çıkmaya başlar. Allah sağlıklı bir şekilde bebeğini almak nasip etsin.

ahh canım dert ettiğin şeye bak . ben 9.ayıma girdim daha 5-6 gibi karnım .doktora sordum bende bi gariplik varmı diye . yok kızım saçmalama dedi :) süpersin böyle dogumdan sonra kilo sorunun olmıcak dedi.:)hele 16.haftada işyerinde kimse anlamamıstı.ama böylede cok güsel oluyo be.simdi elbiseler giyiyorum sadece karpuz yutmus gibi göbecik çıkıyo.başkada bişey yok.sıkma hiç canını bebişin iyi olsun yeter.

canim gel bide bendeki karini gör daha 15. haftanin içindeyim.kocaman ay utaniyorum bazilarinin 9 aylikken bile böyle olmuyo.sikma canini önemli olan saglikli olmasi degimi

iç karnın geniş sanırım senin..
benim hemen dışa vuruyor diğer gebeliğimde de böyle olmuştu..
önemli olan bebeğin sağlıklı olması canım,boşverr..karnın olsa ne olur,olmasa ne olurr..:Şeniz:

benım de birden fırladı yaaaaa oysaki hic belli degildibenneyaptımki
hele dun giydigim hamile kıyafeti ile kesin 7aylık filan sanmıslardır:tomato:

slm canım kaç haftalık hamişsin ya benimde hiç belli değil bugün utrasona gircem dualarınızı eksik etmeyin cinsiyetini öğrenebilirmiyim çok merak ediyorum yaaaaaaaaaa bebişimi

ne güzel işte arkadaşım daha iyi
bende 16 haftalık hamileyim 8 aylıkmı diye soruyorlar 4 aylık demeye utanıyorum artık abartı yok 8 aylık gibi :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…