16 haftalık hamilelik

gameover

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
19
7
31
Kasıklarım ya da alt karnım tam olarak ayırt edemiyorum bir şişkinlik ve dolgunluk var. Kabız değilim. Sanki gazım varmış gibi ama gaz da değil. Böyle hafif karın ağrısı var ve sürekli idrara sıkışık gibi hissediyorum normal mi sizce ? Geçen hafta kontroldeydim sıkıntı yoktu. Acaba büyüyen rahim mi baskı yapıyor ?

Enfeksiyon yoksa evet rahim büyümesindendir, bana her 4 haftada 1 ağrı geliyordu bi haftaya kadar, beden o haftalarda adet olacağını düşünmeye devam ediyormuş bi süre o bile olabilir

Enfeksiyon yoksa evet rahim büyümesindendir, bana her 4 haftada 1 ağrı geliyordu bi haftaya kadar, beden o haftalarda adet olacağını düşünmeye devam ediyormuş bi süre o bile olabilir
Enfeksiyon olup olmadığı nasıl anlaşılıyor yani doktor usgde görür müydü ?

Enfeksiyon olup olmadığı nasıl anlaşılıyor yani doktor usgde görür müydü ?
Valla bende bi parlama gördü, bunlar enfeksiyon olabilir dedi ama enfeksiyon odaklı bakmadıkları için hani mesaneye bakmadan görememe ihtimalleri yüksek. Sağlık ocağından bi idrar verin isterseniz yarın

Valla bende bi parlama gördü, bunlar enfeksiyon olabilir dedi ama enfeksiyon odaklı bakmadıkları için hani mesaneye bakmadan görememe ihtimalleri yüksek. Sağlık ocağından bi idrar verin isterseniz yarın
Bir gideyim o zaman. Yani yemeklerden sonra daha da sıkıştırıyor belki de gazdır bilemiyorum. Vücut değiştiği için anlamak imkansız gibi 🥺

Bir gideyim o zaman. Yani yemeklerden sonra daha da sıkıştırıyor belki de gazdır bilemiyorum. Vücut değiştiği için anlamak imkansız gibi 🥺
Valla ben akşamları 1 saat sonra doğuracak gibi oluyorum. Sabahları daha iyiyim. Dediğiniz gibi yediğiniz şeylere günün saatine göre bile değişiyor 🥹

Merhaba yanlış hatırlamıysorsam gebeliğinizi 10. Gün öğrenmiştiniz , idrar testiyle miydi acaba idrarsa hangi markaydı? Bu arada sağlıkla kavuşun inşallah♥️🍀
Merhabalar çok teşekkür ederim 🧡 Predictor ve Al-Bi testlerini yapmıştım peş peşe. Al-Bi erken gebelik miydi hatırlamıyorum onu ama :KK43:

Eklentiler

• IMG_1299.jpeg
    IMG_1299.jpeg
    482,8 KB · Görüntüleme: 11
X