16 cm Yumurtalık Kisti

Açık ameliyat oldugu için korluyorum kuzum kist 5cm olsa bile sana yumurtalık alınabilir vs ye ihtimalerde bulunuyorlar ama yüksek ihtimalle 1 yumurtalığım alınacak doktorum öyle söyledi
Alınacak dediyse alınabilir canim, bana da aynısını söylemişti nitekim aldilar, diğer yumurtaligin vardır sıkıntı yaşamazsın korkma bir an önce ol kurtul

İlk kistin oldugunu öğrendiğinde kaç cmydi zamanla mı büyüdü ameliyat ettiler
Ben ilk kisti öğrendiğimde 16 cm'di. 23 yaşındaydım öğrendiğimde. 2 sene araştırma cart curt diyerek geçti, ben ameliyattan korkuyordum bir de. Sonra baktım olmayacak kurtulmam lazım, ameliyata karar verdim,ameliyat olduğunda yine 16 cm'di, büyümemiş yani sonradan.Üzerinden 8 ay geçti şuan gayet iyiyim keşke daha önce olsaydım diyorum simdi.

Kan testi ca yaptılar mı peki kuzum

Kaç geldi ca testin kuzum birde ınsta falan kullanıyosan seni ekleyebilir miyim
Tabiki ekleyebilirsin ilknur.yalcinkaya

Tümör markerim ilk testte referans aralığında gelmisti canim tam hatırlamıyorum, ama ameliyat öncesi 40 gelmişti normalde 35 aşağısı olması gerekiyordu. Ama doktor yine normal demişti

Kaç geldi ca testin kuzum birde ınsta falan kullanıyosan seni ekleyebilir miyim
Özelden yaz istersen
Tabiki ekleyebilirsin ilknur.yalcinkaya

Tümör markerim ilk testte referans aralığında gelmisti canim tam hatırlamıyorum, ama ameliyat öncesi

İstek attım ama doğru mu bilmiyorum bi bak istersen canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…