15 Nisan'da Cevahirdeyiz

kızlar yaa kötü bişeymi söyledim ben :uhm:
valla baktım yaşlar gencecik ben 29 yaşında büyük hissettim kendimi,kimseyi kırmak istemedim a.s.

yok bacım ya ne yanlısı aşk olsun :)canem 30 yasında bıle gelcek arkadaslarımız var bence sen hayatının en guzel yasındasın onemlı olan yas degıl ruh yyasımızdır..:)ınş gelırsın canemde tanısma fırsatımız olur..:)cok opuyom senı bıtenem:)

lavınya bakarız ogun canem ama saatı cok begendım :=
ee nbersınız kızlar heyecan varmı karsınıza kımler cıkıcak valla ben merak edıyom :)nasıl arkadaslıgmız olcak ay bıde ogun ben gelemezmısım ay dusunmesı bıle kabus okadar gıdıcem dıye motıfe ettım kendımı:)

şakası bile kötü hıııııııııııııı
sakın gelmemezlik yapma ablam ona göre canemŞeniz

bakarız tabi ama sade şeyler tercihim benim gerçi resimlere bakmadım sengözlerimebaksanab

masummasal avatarındaki kıs çok şahane waw dedim yane

ben nasılım peki sositososito
o kızdan daha güzel deilmiyim kaydirigubbakcemile2

kızlar cevahirde mi buluşuyorsunuz? aslında bende gelmek istiyorum ama çalışıyorum

bakarız tabi ama sade şeyler tercihim benim gerçi resimlere bakmadım sengözlerimebaksanab

masummasal avatarındaki kıs çok şahane waw dedim yane

eternet3 nasılsın bacım :) bıde ogun butun yol boyunca aynı arabayla gıdermısız cevahıre :)bırbırımızı tanımadan :)

eternet3 nasılsın bacım :) bıde ogun butun yol boyunca aynı arabayla gıdermısız cevahıre :)bırbırımızı tanımadan :)

kar ben senin fotonu gördüm ama uzaktan çekilmiş aynı arabada olsak da tanımam valla delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…