15 Nisan'da Cevahirdeyiz

cok tesekkur ederım benıde yazmısınız ama ben cekınıyorum sımdılık seyırcıyım ben bıdahakı gorusmenıze gelırım ınss sabırsızlıkla gorusmenızı ve sonuclarını beklıyorumm hersey gonlunuzce olsun...[/QUOTE]

canım buna gelmessen diğerine de çekinicen genee ama

işde buluşma işde kk olduk valla 28 kısıyız benıde say kuzum :)bende kk danım:) ınş herkes gelır de

işte buluşma işte kk 28kişiyiz benıde sayın kuzum ıns gelıcem dıyorumm:))) ve gelmek ısteyıpte nasıl buluurm dıyenler ben altunızadeden metrobusle gıtcem anadolu yakasıı yardımcı olurm seve seve gelmek ısteyenleree:))

işde buuu ayrıca daha süprız gelenlerde var yıkıcaz ortalggggg

datlum koca sfenksi kafana atsam baska bisi isteyemezsin zateennn :roflol::roflol::roflol:
yawrum kendimi getiriyom yaww varmi otesi yerimseniben

yanliz saka maka kar in yazdigi herkez gelirse 28 kisi olcaz wuuwww :içelim:

işde buuu ayrıca daha süprız gelenlerde var yıkıcaz ortalggggg

inşallah kalabalık oluruz çok heyecanlı olur herkesin gözü üstümüzde olur turist grubu felan sanırlar bizi valla kaydirigubbakcemile3

inşallah kalabalık oluruz çok heyecanlı olur herkesin gözü üstümüzde olur turist grubu felan sanırlar bizi valla kaydirigubbakcemile3

:))) bu arada kar cım sen konustunmu kahve dunyasıyla 28 dıyoruz ama 40 kısıde olabılırz sıgarmıyız orayaa:))

es_se ne var canım çekinmene ya
bende fazla kişi tanımıyom yani
sadece ayak üstü tanıştıgım
eternet3 ve kar gülüm
sen nerde oturuyorsun
gel oldumu

evet topıcı az cok toparlıjm kızlar gelenler..
1_eternet
2_ecnailgree
3_masummasal
4_mısırdan
5.prenses
6.yagmur25
7.mefaze
8.deryacıkk
9.lavinya29
10.herbishey
11.adalayak
12.ardayasbu
13.eylül25
14.vokalanestezı
15.ecrin1001
16.gündüzün karanlıgı
17.zkysn _memleketten donerse
18.marseak_belkı gelıcek
19.es_se
20.hırcındenız
21.arzuca9432
22.buyuyemeyenbebek
23.lyre
24.ırona
25.iiii
26.nırvana73
27.zenku
28.sabalak
şimdilik bu kadar bıde bu arkadaslardan tam teyıd alsam rahatlıcam :)

şaka maka fena değil sayımız kızlar,kadınlar matinesi gibi hihoyyyt fotoğraf makinaları hazırmı :lepi:

es_se ne var canım çekinmene ya
bende fazla kişi tanımıyom yani
sadece ayak üstü tanıştıgım
eternet3 ve kar gülüm
sen nerde oturuyorsun
gel oldumu

biraz cegıngen yapım var ama cenede bende:)) ıns gelıcemm esımm ben goturcme senı dıyo cekındıgımm ıcınn ama cevahıre kadarr))) uskudardan bogaz yoluyla metrobusle gelıcem sen nasıl gelıceksın bıde bu toplanmayı 2.30 3gıbı yapsak nasıl olur? bakırkoydede toplanılcakmıs topıgımızn altında gordum

:))) bu arada kar cım sen konustunmu kahve dunyasıyla 28 dıyoruz ama 40 kısıde olabılırz sıgarmıyız orayaa:))
mekan bızım canım yer sorunumuz olmıycak kahve duyasını secme nedenım her bılındık yer hemde cogumuz cocuklu olg ıcın sıgara ıcılmıyo ve kapalı yer dıye secdım mekan degıstırme ımkanım yok artık acık yerlerde var ama nısan yagmuru cocukları vs.dusununce vaz gecdım yoksa ben her mekana gırerım benım ıcın sorun degıldı cnm..
şaka maka fena değil sayımız kızlar,kadınlar matinesi gibi hihoyyyt fotoğraf makinaları hazırmı :lepi:
hayatım benım kı şarzı fulledım bol bol cekım yapacam :)

bakırkoydekı toplanma başka gun yapılcakmıs pazar gunu buluşma saatımızde net cnm degısım yapamam son anda..zaten tolanmamız 2,30 bulur dıye dusunuyoorum..ama erken deglınde bol bol sohbet edek:)

ben cevahire yakınım canım kağıthaneden gelecem tel otobüsle yani
istersen seni bekliyeyim kapıda
beraber çıkarız yukarı

kızlar aslında bende gelmek istiyorum ama ne bileyim kararsızım...aslında çekingen değilim ama nedense çekiniyorum sanırım yeniyim ondan

kızlar aslında bende gelmek istiyorum ama ne bileyim kararsızım...aslında çekingen değilim ama nedense çekiniyorum sanırım yeniyim ondan

cnm bnede yenı uyeyım gell berbaer gıdekk sızlerde benı kapı onunde kırmızı halıyla bekleyın yoksa gelmem bulent ersoy gıbı kaprıs yaparım cevahırı ucuurm havaayaa aaa tam takır beklıyorum karsılamayaa:))

son 5 gunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnhadın kk lılar burayta :)

bende gelmeyi çok isterim ama kimseyi tanımıyorum yeni üye oldum. nasıl bulcam sizi

bende gelmeyi çok isterim ama kimseyi tanımıyorum yeni üye oldum. nasıl bulcam sizi

cevahirin en üst katına yürüyen merdivenlerden çıkacan ve kahve dünyasını bulaçan
ve biz orada olacaz canım zorlanmassın bulmada bizi
sen nerden gelecen mekanın nere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…