15 Nisan'da Cevahirdeyiz

o zaman bittiğinin resmidiiiirrrrrrrrrrrr Çok üzgünüm çoook

kızlar cevahirde mi buluşuyorsunuz? aslında bende gelmek istiyorum ama çalışıyorum

hıc yaparmıyım yah ogunu ıple cekıyom sızlerle tanıscagm ıcın :)

ben anadolu yakasındayım maltepe sizler

yakınmışız laviişşşş ben de erenköy
:jeyyar:

yağmur izin alırsınn öğleden sonra hastayım dee çok üşüttüm birazdan kafayı yiycem acil çıkış lazım bana dersin kaydirigubbakcemile3

kızlar o gün izin almayı düşünüyorum...ama kesin olucaksa buluşma...boş yere izin almayayım yani...

aa ben de davet edildiiimdelikafadulden

isim olmazsa gelirim :)

oraya kadar gelmişken bize de buyrun bari bi kahvemi içersiniz :lepi:

gamyoncuiremsu

buluşmaya gelmeyenın mutfagına fareler basar ınş
kaynanası basına gelır inş.
pc sı donar hep inş:)
hadın sımıdıde gelmeyınde gorem sızı hehe

kızzz nasıl bir duadır buuu
valla topic almış başını gitmiş nisanda ben yapacaktım bir buluşma hemde sazlı sözlü kadinlar matinası yapıcaz:dance::teytey:
Baktım karım topic açmış iyi dedim kızın buluşmasını engellemeyeyim ben daha sonra yaparım artık haberiniz olsunnn:lepi::lepi::lepi:
karım sen hele bir gelme o buluşmayaaaaakaydirigubbakcemile
bende çok istiyorum gelmeyi ama o tarihde ailemi görmeye gitmek istiyorum
daha kesin değil gerçi am çok özledim onları
Belki gelirim süpriz olur ne dersiniiiiiizzzz:lepi::lepi:
Görüşmek üzere kızlar gözünüz bende olsun....
karcım o güne kadar konuşuruz yine tatlım takipdeyim sizia.s.a.s.

deryacıkk bıtenem bende ılk taksımde bı turku evınde eglence yapak dıye dusunmusdum ama once bı cevahırde toplanak dedım ..sonrada yaz gelıyo neden guzel bı vapurda bogaz turu yapmayalım dedım ..hem ozaman yurtıcı ve yurt dısındakı dıger arkadaslarda gelıyo bogazda guzel bı eglence..
umarım gelırsın ama bence gelırısn yah ıcımden ole gecıyo :)

Son düzenleme:
iyiiimmmm hafif cnm sıkkın yaaa bilmiyom :1no2: sen npyıonnnnnn

bende ıcım hep karısıkdı azcık rahatladım ıcımı boşaltınca..azcık dua oku canem acılırsın yada dışarı cıkıp dolaşsan havada cok guzel..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…