15 haftalık gebelikte cinsiyet tahmini

Papatyaasigi1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2024
88
69
21
Dün özel hastaneye gittiğimde erkeğe benziyor dendi 1 hafta önce gittiğimde de kıza benziyor dedi doktor, kafam çok karıştı tecrübeli annelerden cinsiyet tahmini istiyorum sizce cinsiyeti ne yardımcı olabilir misiniz 🙏
IMG_20240715_072920.jpg

Merhaba hiç bir bilgim yok bakan arkadaşlar yardımcı olur umarım ama ben erkeğe benzettim ya da öyle hissettim☺️

Merhaba hiç bir bilgim yok bakan arkadaşlar yardımcı olur umarım ama ben erkeğe benzettim ya da öyle hissettim☺️
2 yaşında bir kızım var öncelikle sağlıklı hayırlı evlat olsun ama gönlümden erkek geçiyor rabbim herkesin gönlüne göre versin 🙏❤️

Allah sağlıkla büyütmeyi basip etsin benimde kızım 3,5 yaşında . Bende önce sağlıklı ve hayırlı bir evlat sonra tabiki gönlümden geçen erkek bir evlat olmasını istiyorum. İnşallah gönlümüze göre verir Rabbim🙏💐

Allah sağlıkla büyütmeyi basip etsin benimde kızım 3,5 yaşında . Bende önce sağlıklı ve hayırlı bir evlat sonra tabiki gönlümden geçen erkek bir evlat olmasını istiyorum. İnşallah gönlümüze göre verir Rabbim🙏💐
Amin canım 🙏🙏❤️sen de hamile misin kız

15 haftalıkta artık benziyor olmaz ki ama net olarak organı görebiliyor olmalı. Bu foto açısıyla pek benzetmek de sağlıklı olmaz.

Dün özel hastaneye gittiğimde erkeğe benziyor dendi 1 hafta önce gittiğimde de kıza benziyor dedi doktor, kafam çok karıştı tecrübeli annelerden cinsiyet tahmini istiyorum sizce cinsiyeti ne yardımcı olabilir misiniz 🙏Eki Görüntüle 3452323
Diğer kontrolde kesin öğrenirsin tabi gösterirse:)
Bence acele etme alışveriş yapmak için merak ediyorsan da nötr renkleri seç beyaz, sarı, yeşil,gri gibi al sonrasında cinsiyetine göre alışveriş yaparsın
Sağlıkla kavuşun 🌸

Diğer kontrolde kesin öğrenirsin tabi gösterirse:)
Bence acele etme alışveriş yapmak için merak ediyorsan da nötr renkleri seç beyaz, sarı, yeşil,gri gibi al sonrasında cinsiyetine göre alışveriş yaparsın
Sağlıkla kavuşun
Diğer kontrole kadar meraktan ölmezsem öğrenirim
kızıma hamileyken de nötr renklerde alışveriş yapmıştım mesele alışveriş değil de benimkisi merak işte
Sağolun🙏🙏

Umarım öyleyimdir. Denemeler var tabi. 🥰 test için çok erken. Adetim 20 temmuz bakalım nasipte varsa olur inşallah🙃
İnşallah vardır canım hakkında hayırlısı olsun test yapacağın zaman haber ver de sonucu çok merak ettim 🙏❤️ yazmayı unutma sakın

İnşallah vardır canım hakkında hayırlısı olsun test yapacağın zaman haber ver de sonucu çok merak ettim 🙏❤️ yazmayı unutma sakın
Tamamdır mutlaka yazarım. Sende cinsiyet netleşince yaz ama bende çok merak ettim . Allah birde sağlıklı ve hayırlı bir erkek çocuk nasip etsin ikimizede inşallah💐

X