15 Gündür Doğru Düzgün Sevişemeyen Türkiye'nin 2016 Yılı Koç Burcu Çocuk Açığı Can Sıkıyor...

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Sıcaklar Yüzünden 15 Gündür Doğru Düzgün Sevişemeyen Türkiye'nin 2016 Yılı Koç Burcu Çocuk Açığı Can Sıkıyor...

Son 2 haftadır normalin üzerine seyreden sıcaklıklar Türkiye’yi olumsuz etkilemeye devam ediyor. Aşırı sıcaklar yüzünden doğru düzgün sevişemeyen çiftler nedeniyle 2016 yılında koç burcu bebeklerin sayısının geçen yılın aynı dönemine göre %80 oranında azalacağını açıklayan TÜİK, çiftleri sıcak mıcak dinlemeden taşın altına elini koymaya davet etti…

Sağlık Bakanlığı'ndan alınan verilere göre son 15 günde hamile kalan kadın sayısında anormal bir düşüş gözlendiğini söyleyen TÜİK yetkilisi Arslan Erdener, hava sıcaklığının bu şekilde devam etmesi halinde Koç ve Boğa burcu açığının daha da büyüyebileceğini ifade etti. Erdener, ''Eğer gerekli tedbirleri almazsak ne yazık ki bundan bi 20 sene sonra gençlerimiz 'Ben tipik Koç burcuyum, çok hareketliyimdir', 'Ya ben Boğa'yım, boğazıma çok düşkünüm' gibi cümleler kuramayacak'' sözleriyle de tehlikenin büyüklüğüne dikkat çekti.

İkizler burcu uyarısı

Kendisinin de tipik bir Koç erkeği olduğunu belirten Erdener, şöyle devam etti:

"Russel Crowe, Marlon Brando, Mariah Carey, Charlie Chaplin, Eddie Murphy... Bakın insanlık için tüm bu büyük değerler, aynı böyle havalarda rahme düştü arkadaşlar. Onların anasının babasının canı can değil miydi? Biliyoruz bu havada zor yani yapış yapış ama birilerinin de taşın altına elini koyması gerekiyor. Biraz serinlik çöksün öyle şeyapalım diye 1 ay daha beklerseniz Allah muhafaza İkizler Burcu'na kadar gider o iş. Hayat boyu uğraşırsınız sonra. Bunun şakası yok...”

Bakanlık: “Gerekli önlemleri aldık”

TÜİK'in açıklamasının ardından düğmeye basan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ise ilk etapta bir dizi önlem paketini devreye aldı . Evlilik cüzdanı ve muhtardan alınacak fakirlik belgesi ile başvuran çiftlere geçici olarak klima yardımı yapmayı planlayan Bakanlık, ayrıca vatandaşlara resmi internet sitesinden şu uyarılarda bulundu:

- Günün en serin saatleri 4-6 arasını bekleyin. Gerekiyorsa saat kurun.

- Yorucu pozisyonlardan uzak durun, mümkün mertebe birbirinize değmeyeceğiniz alternatifleri araştırın,

- 1 hafta kadar dinlendirilmiş, damızlık dönemindeki bir erkek hedefi 1.5 metre mesafeden vurabilir. Denemekten çekinmeyin,

- Hali hazırda zaten hamile olan kadınlarımız, mümkünse biraz daha dayanıp doğum tarihlerini Nisan-Mayıs aylarına denk getirsin...

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=285262

ahahaha biz herseye ragmen sevistik ama korunuyorduk.
yazik oldu koclara

o diil de gercekten ikizler burcu biraz sikinti, dikkat edin denk getirmeyin, dunyaya faydaniz olsun.
kiz cocugunun gideri varda, ikizler erkeginin partnerlerine etmedigi yok :)

koçu da boğayı da sevmiyorum
ohhh olsun :)
ikizler de pek hoşuma gitmiyor...
oğlaktan gına geldiiiiii
4 tarafım oğlak...inş benim ki de erken davranıp oğlak olarak gelmez,iyi gıcığım zaten onlara :) ama erken doğup da akrep olmasın aman aman oğlak tercihimdir o zaman...ama kova olursa tadından yenmez :)

şimdi atarlı arkadaşlar atarlanmasın da, sıcaklarda türkiyenin sevişme sorunu gayette gündemin tam ortasından bence

Buraya koptum ikizler burcuyum kimseye cektirmiyorum.. adimiz cikmis 9a inmez 8e

enemmm ben koç kadınıyım ayoll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…